Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan kevés a csúnya nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kevés a csúnya nő a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Vannak de elvétve, alig vannak, inkább szép csinos nőket látok, a rondák hol ismerkednek? Nincsenek is csúnya nők a neten?
2016. máj. 26. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Drága szíved, te milyen társkeresőt néztél???
2016. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most trollkodás lenne?
2016. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fele ocsmány legalábbis badoon, meg tinderen is sok a ronda, meg van egy nagyon kicsicsázott photoshoppolt réteg, meg van az átlagos egy kevés, igazából a nagyon tutingos csajok rondábbak sokkal élőbe, csak a kép van jól megcsinálva.
2016. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Hát végig néztem egy társkeresőt szerintem 10 ből max olyan 2 csúnyább. A többi átlagos de inkább csinosabb nő.
2016. máj. 26. 23:25
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es

Mondd el kérlek a társkereső címét.

2016. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
minden relatív. ugye a társkeresőkre a legtöbben igyekeznek egy előnyös képet felrakni magukról.
2016. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát hirdették a tv-ben a rondarandit :D biztos ott vannak.

A csúnya nők (vagy akik csúnyának tartják magukat) ott sem mernek ismerkedni, mert félnek az igazi találkozáskor a srác reakciójától. Ezt egy barátnőm mondta, aki saját bevallása szerint nem szép (persze ez nem igaz).

2016. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért élőben is megnézném ezeket a nőket. ;D
2016. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert nincs olyan ronda nő, akiről ne lehetne jó képet csinálni. Egy kis smink, megfelelő póz....sőt, az újabb telefonok már alapból nyomják a retust a szelfire:D

Én nem vagyok egy nagy eresztés (totál átlag), mégis néha sikerül olyan képet készíteni magamról, amin egészen dekoratívnak tűnök.

2016. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jajjj teee naiv fiú, teee!


Jó filtereket használnak a képeiken! Csecs ki, has be, pitsa kitol és te már jónak is látod őket. Ejnye-ejnye ifjú barátom, sokat kell még tanulnod.

2016. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!