Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ilyen társkeresőkön mint a...

Az ilyen társkeresőkön mint a (badoo, csajok és pasik) nektek is csak a kövér és feltűnően csúnya lányok jelölnek vissza, hogy "találkozna veled" vagy hogy "igent mondott rád" vagy "bejössz neki" (lent részletek)?

Figyelt kérdés
Csak azért tűnt ez fel, mert a szép lányok akármit csináltam nem igazán voltak vevők semmire, vissza sem írtak pedig nem sablonnal nyitottam, úgyhogy kitaláltam hogy bejelölök mindenkit hogy találkoznék vele, hogy bejön, egy szóval mindenkire rányomtam, hogy "IGEN" és azt vettem észre, hogy sorra jelöltek vissza lányok, de kizárólag brutálisan igénytelen, kövér és taszító lányok. A szép lányok senkire nem jelölnek így igent, csak a csúnyább, kövér és igénytelen lányok jelölgetnek srácokat ilyen oldalakon szerintetek?

2014. máj. 15. 20:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ők is csak azt csinálják, hogy mennek végig és mindenkire rányomnak egy igent?
2014. máj. 15. 20:33
 2/11 anonim válasza:
48%
Alltalaban csak a kover es feltunoen csunya lanyok szoktak annyira ketsegbeesettek lenni, hogy egyaltalan fel regisztraljanak egy ilyen oldalra. Hagy a francba ezeket az internetes tarskeresoket, menj el buliba ha meg fiatal vagy ha meg oregebb akkor az utcan is lehet ismerkedni (ezt fiataloknak is). De alapbol akarmelyik hely jo ismerkedesre ;) szuleim korhazba talalkoztak es eleg sokaig egyutt voltak :)
2014. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok :) de am sok nagyon szép lány van ezeken az oldalakon meg normálisan szép csaj sőt a többség azért az, csak engem valamiért kizárólag az igénytelen taszító lányok találnak meg illetve ők mondanak csak igent a sok ezer közül
2014. máj. 15. 20:38
 4/11 anonim válasza:
En megertem, de azt is lasd be hogy nem minden kepnek kell hinni ;) Plusz ha talalsz ilyen szep lanyt akk azt se feledd h a kulso sem minden, pl a face cicakat vegyuk peldaul, azert posztolnak magukrol kepeket minden oraban mert novelni akarjak az egojukat ;) Ez egy ordogi kor hogy a szep csajok belulrol 0-k a rendes csajok meg kulsore.. De a fiuknal ugyanigy sztem.. Ritka a kivetel de minden zsak megtalalja a foltjat :)
2014. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de ha azok a lányok nem reagálnak rád, akik neked tetszenek, akkor nyilván nem tetszel, nem vagy szimpatikus nekik. Akik meg tényleg olyan nagyon csúnyácskák szegények, örülnek, hogy valaki érdeklődik irántuk.

Szerintem ne jelölj be olyanokat, akikkel nem akarsz kommunikálni, ne kelts bennük hamis reményeket.

2014. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem és igazad van, de mint írtam azért voltam kénytelen mindenkit bejelölni, mert a szép lányok közül senki nem akart tőlem semmit, és nem jelölt senki se körülük, fel akartam mérni tehát, hogy akkor mégis mi az én szintem, de ezt nem tudom elhinni, egyetemre járó, intelligens, törekvő, sportos, barátságos, sokak által kedvelt srác vagyok, igényes külsőre belsőre, nem hiszem el hogy csak olyan lányt "kaphatnék meg" úgymond, akinek már bárki megfelelne, csak fiú legyen...
2014. máj. 15. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:

pontosan tudom miről beszélsz, nem kell parázni, mert ezek ilyenek, főleg a CsP-n, legtöbbnek még az se számít hogy nézel ki, hisz még az adatlapodra se kattintanak rá, ahonnan ez kiderülhetne.. de valószínűleg az üzidet se olvassák el, ha 5 szónál hosszabb, persze, ha meg nem hosszabb, akkor az a baj :D így ki sem derül számukra, h egyedi volt-e vagy sem...

sokan 1-2 nap múlva eleve törlik magukat és emellett még lehetnek kamu regek is, pl. amiket az üzemeltető hoz létre csalogatás érdekében, és h mi költsük a pénzünket, mikor üzenetet küldünk... :P

2014. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Na én meg lány vagyok, 20 évesen több fantasztikus randioldalt megjárva, csak negatív tapasztalattal.. Általában mindig megdicsérnek, ha megjelenek valahol, hogy csinos vagyok. Próbálok nagyon figyelni magamra, igényes vagyok, normálisan viselkedek, próbálok mindig magamra szedni egy kis észt is. Szóval ha a "hű de helyes" pasiknak nem is, azért az ilyen kis átlagos, hétköznapi pasiknak már csak bejöhetek.

AHHA, hát brutális pofára esés. 3 csoport volt. Az ötven éven felüliek. A szociopata, perverz beteg állat kinézetű illetve/vagy ugyanilyen személyiségű, meg a szimplán csúnyák.


Egyáltalán nem találkoznak az érdekek. Főleg interneten keresztül.

Mondjuk az én estemben az igazi világban sem. Nevetséges, hogy csak a csúnya, és már részeg pasik hajlandóak oda jönni hozzánk. A barátnőim is csinosak, vannak köztük nagyon nagyon szép lányok, és átlagosak is. De akárhova menjek, akárkivel, az esetek 89%-ban csúnya és részeg -sőt néha ezt megtetézve még buták is - emberek tisztelnek meg odaadó figyelmükkel.


Én még régi szellemben nevelkedtem, illetve annyira büszke ember is vagyok, hogy ne a nő menjen már oda a pasihoz.

2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na utolsó kedves válaszoló, már ha létezel, csak egyik reggel nehogy a nagy beképzeltségedbe csússz el, és törd ki azt a liba nyakad... nemhinném, hogy a többi 6 milliárd embernél KÜLÖNBET kakikálhatsz mindennap...
2015. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem létezhet olyan ember a világon, aki tudja mennyit ér?

Vagy épp tudja, hogy mennyi jár neki, milyen ember illik hozzá?


Igen tudom, egy férfinek még csak-csak megengedett, hogy elvárásai legyenek. Sőt kimondja, ki a jó nő, és ki a bányarém. Ki ad magára, és ki nem.

Egy fiatal lányról a feneke alapján lehet ítélkezni, miszerint egy lustadög, mi az, hogy lapos, vagy megereszkedett. Míg ha kritikus szemmel fordulok a férfi idomok felé, már is egy nagyképűpics vagyok.. :D


Ja és köztudott, hogy az emberek NEM vonzódás útján választanak maguknak párt.

Mert ugye az vonz, aki szerintem helyes, okos, szép, kedves, és emellett van ezer hibája, de nekem úgy szuper ahogy van köszönöm szépen.

2015. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!