Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan weboldalon, ami társkereső is, és egy listából ki lehet választani, miért nem jelöli meg valaki, hogy dohányzik-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Ez lehet valakinek fontos szempont, ha társat keres.
2016. máj. 28. 07:56
 1/7 anonim válasza:

lustaság !

sokan csak beszélgetni lépnek fel ilyen oldalakra és úgy gondolják hogy nem fontos.

2016. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem is gond, de ha valaki meg is jelöli, hogy randizni szeretne, meg társat keres. Szóval aki csak beszélgetni akar, az nem releváns. Azt is be lehet pipálni. De mondjuk aki célzottan társkeresés miatt van fent, nem gondolja, hogy ez fontos lehet? Pl. nálam is kizáró tényező a dohányzás, nem ok nélkül.
2016. máj. 28. 08:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem kizáró ok, csak a kultúrálatlan dohányzás... Ha megértené, hogy a lakásban, kocsiban, gyerekek közelében nincs dohányzás, idegen gyerekek közelében sem, akkor nincs vele semmi gondom

30/f

2016. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nekem a szervezetem intett be ilyen téren, szóval a kulturált dohányzást barátoktól elfogadom (kivéve a saját otthonomban), társtól már az sem fér bele. Régebben még azt hittem, tudom tolerálni, aztán feltűnt, hogy milyen reakciókkal reagál a szervezetem, ha tartósan dohányzók közelében vagyok, olyan, mint hogyha allergiás lennék, nem tudnék dohányzóval együtt élni, és ugye egy komoly kapcsolat idővel összeköltözéssel jár. Ez van. A szervezetem azt mondta, hogy zéró tolerancia.
2016. máj. 28. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ezért nem jelölik be, mert hátránnyal indulnának. :)
2016. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha kiderül, úgyis pofára esnek, az jobb? :-) Nálam nincs olyan, hogy majd megszokom, elnézem, ha valakit megszeretek. Ez van. Nem azért nem tolerálom, mert fúj, hanem azért, mert fáj a szemem, a fejem, tüsszögök, folyik az orrom, stb... :-) Egyszer jártam egy állásinterjún, ahol a hölgy egyből tudta, hogy nem dohányzom, a dohányzókon érzi, nálam is valami ilyen van.
2016. máj. 28. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintük elég akkor megmondani, ha már egymásba gabalyodtok, és akkor inkább tolerálják. Nagyon kevesen vannak akik egyáltalán nem viselik el semmilyen szinten. Sőt, szerintem csak te vagy ilyen. Meg én. :)
2016. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!