Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon van aki szokott ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen eredményekkel? :D

2016. máj. 28. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem zárkózom el előle, de nem jók a tapasztalatok. Aki szimpi az az ország másik felében él. F
2016. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Néha. Volt már eredményes is.
2016. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Külön ismerkedni nem, nem azért járok ide, de rendszeresen van, hogy egy téma kapcsán nagyon jót beszélgetünk és végül jobban megismerjük egymást. Mivel nagyon jókat lehet velem beszélgetni, elég sok ilyen volt, de azt mondom, hogy 20/1 ami tartós barátsággá alakul és napi szinten beszélünk. A legtöbb simán csak ellaposodik, már nincs közös téma és pár nap/hét után nem beszélünk többet. A távolságra igaz, hogy az akivel nagyon jót lehet beszélni és értelmes, csinos az az ország másik végén lakik, ha mázlim van, ha nincs, akkor nem is az országban :D 26/f
2016. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szoktam, de nagyrészt feleslegesen. Mert sokuk nem tud kommunikálni vagy defektes. Ja, és van kamu is jó pár aki másnak adja ki magát. 23F
2016. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen es itt talaltam ra a paromra is skivel azota is egyutt vagyunk.

21/N

2016. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Voltak próbálkozások!


Nem azért regisztráltam az oldalra, nem is szoktam senkire sem ráírni, de ha írtak, akkor visszaírtam és nem zárkóztam el az ismerkedéstől.(eddig)


Legutóbb megismertem itt egy srácot, találkozó is volt, normálisnak is tűnt, aztán kiderült róla, hogy fiatal kora ellenére baromira züllött életet él és agyilag valamint lelkileg sincs rendben minden nála.


Szóval én ezt most egy kicsit pihentetném. :D

2016. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

En sem zarom ki, de eddig semmi. :)


26N

2016. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de összejött már innen pár lány.
2016. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, mint az egyik korábbi hozzászólónak. Aki normális és szimpatikus, az biztos, hogy az ország másik végében él. Ez eddig kb mindig így volt sajnos.

21/L

2016. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Régebben szoktam ismerkedni, de mindenki debreceni, nyíregyházi, Tisza környéki és a tököm tudja milyen keleti városból volt. Én meg a Szlovén határnál lakom...


Egyszer még egy kolozsvárival is összehozott a sors, de élőben nyilván nem tudtam egyikkel sem találkozni, így semmi nem lett belőle.

2016. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!