Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen egy igazi vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen egy igazi vonzó férfi a számotokra?

Figyelt kérdés

Esetleg abban tudnátok segíteni, hogyan válhat valaki vonzó férfivá?


Mondjuk adott egy egyszerűbb, átlagos vagy átlagon aluli pasi. Tanulmányokkal, életcélokkal, hobbikkal. De láthatatlan többnyire a nők számára. Tegyük fel ad is magára, sportol is. De hogyan lehetne még jobb?

Mi kéne ahhoz, hogy felfigyeljetek rá?


2016. máj. 28. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez már a születéskor eldől.
2016. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

helyes arc, sportos testalkat , jó öltözködés, eredeti stílus, tetszetős mozgás, kellemes illat, humor, pénz, megfelelő végzettség, népszerűség, intelligencia, határozottság, őszinteség, lazaság, nyugodtság, kedvesség, céltudatosság...


Ezek a legjellemzőbb vonzó tulajdonságok egy férfiben, de minden nőnél más %-ban oszlik el, hogy melyiket tartja fontosabbnak ,melyiket kevésbé.

2016. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nagyon fontos hogy magabiztos és talpraesett legyen. De ha nem ilyen típus alapból ezt nagyon nehéz felnőtt korban elérni. De lehetséges, csak kemény munka. A másik hogy legyen céltudatos, kitartó. Vonzó ha olyan céljai vannak ami nem csak róla szól hanem a szeretteiről is. Pl azért akar jó állást és azért dolgozik keményen hogy a párjának és majd a születendő gyermekeinek biztos helye legyen mellette. Vonzó ha ért valamilyen szinten a mindennapi élethez szükséges dolgokhoz. Mondjuk ha elromlik valami otthon meg tudja csinálni. Nem kell profi szinten de nekem bejön ha egyszerűbb dolgokat meg tud javítani, szerelni ez olyan férfias. Nekem attól is vonzóbb lesz ha tehetséges valamiben, ha van hobbija. Pl játszik valami hangszeren, rajzol, vagy nem csak kondiba jár edzeni hanem konkrét sportot űz amiben fejlődni is szeretne. Még vonzó nekem a nagyvonalúság és ha tisztelettudóan beszél, viselkedik olyan helyzetben is ahol a másik fél bunkó és primitív. Neki legyen tartása akkor is ha a másiknak nincs.

Hát és akkor még ott van a külső. Egy sportos, jó kiállású pasi mindig vonzóbb. De azért a testen és a stíluson lehet változtatni tehát megoldható. Ne legyen szélsőséges a stílusa meg olyan túl laza. Nem férfias ha kint az alsógatyája és deszkás cipőben jár vagy ilyesmi. De ez csak az én ízlésem, nem mondom hogy minden nő így gondolja. És természetesen mindig legyen ápolt. És sokat számít a kisugárzás is de hát ez meg nem tudom min múlik. Most nem jut eszembe más de ha van még kérdésed írhatsz.

2016. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Személyiséggel. Magabiztos, de nem beképzelt bunkó, udvarias, de nem talpnyaló. Önálló, de nem makacs.
2016. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Basszus, jó sok mindennek kellene megfelelni. Tojom le a muffokat, sokkal jobb így az élet. Menjen a 3,14csába mind.
2016. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Nők felé is ugyan ennyi elvárás van.
2016. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dehogy van.
2016. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nehogy már az nagy elvárás legyen, hogy a férfi legyen férfias... Ha én nőként nőies vagyok, akkor a férfitól a férfiasságot szerintem jogosan várom el. Persze nem kell mindenkinek megfelelni, de a férfiasság szerintem jogos elvárás.
2016. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
A nőiességre bárki képes. De a férfiasság nagyobb falat.
2016. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem képes bárki a nőiességre. De mindegy, nagy megmondó férfiként te biztos jobban tudod, milyen nőnek lenni, mint én nőként.
2016. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!