Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy férfi mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyi idő alatt jön rá, hogy még is az a lány az igazi számára, akit könnyelműen elengedett? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most felkeresett az exem több év után, és nem tudom, hogy csak egyedül érzi magát, mert utánam több kapcsolata is hamar zátonyra futott, vagy tényleg csak a barátom akar lenni. Vagy esetleg tényleg rájött, hogy mit vesztett.


Köszönöm a válaszokat.

24L


2016. máj. 19. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt tole kene megkerdezni,de en azt mondom,hogy ok nelkul nem irnek ra az exemre. Valtozo ,nekem volt olyan ,hogy egybol utana rajottem milyen idiota voltam miutan szakitottunk.
2016. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak következtetni tudok abból, ahogy írtál, de szerintem te hagytad el az exed, ő meg hagyta, hogy menjél.


Én is hasonlóan tettem ezt egy lánnyal. Nagyon nagy szerelem volt, kellettünk egymásnak, de valahogy átalakult a személyisége. Volt egy felszínesebb része, amit eleinte el tudott miattam nyomni, aztán a barátnői felhergelték. Addig hergelték, amíg kb tönkretették azt ami köztünk volt. Legalábbis én így látom a dolgot. Elég viharos kapcsolatunk volt, sokszor hagyott el (inkább nem is írok számot) és sokszor keresett meg utána.


Eléggé megviselt a szakítás, mert nagyon szerettem. Állítólag ő is engem. Elég rossz érzés volt. Nem csak azért, mert rájöttem mit veszítettem. Rossz tulajdonságai is voltak, mint rájöttem. (Bár ezt régóta tudtam) Csak én inkább már a személybe bolondultam bele, mint a tulajdonságaiba.


Nem tudom a ti helyzetetek milyen. Én csak a sajátomról tudok beszélni. Lehet újra akarja kezdeni veled, lehet rájött dolgokra, lehet csak ki akarja próbálni.

2016. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számba vette a kapcsolatait és rájött,hogy te voltál számára a legígéretesebb nő.De,hogy ez mit jelent és újra szeretné-e kezdeni veled azt neked kell kiderítened.

Talán ő sem tudja,hogy mit akar,csak feltolultak a szép közös emlékek és úgy érezte,hogy kapcsolatba kell lépnie veled.

2016. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem idáig minden randipartnerem, exem 1 év után jelentkezett, hogy mi újság...
2016. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!