Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan nőt meghódítani, aki elfoglalt, elérhetetlen, nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, nagyon érdekes, különleges ember, szinte hihetetlen, ha nem lenne, ki kéne találni. Nagyon okos, intelligens, erős személyiség. EGyetemi évfolyamtársam, csillagászatot tanulunk, ő a legjobb tanuló az egész csoportban, emellett dolgozik is két munkahelyen, szóval igen elfoglalt. Sok minden érdekli, széles látókörű , legnagyobb hobbija a zenélés, autodidakta módon megtanult profi szinten zongorázni, nagyon szépen játszik. Teljesen odavagyok érte, ő viszont egyáltalán nem akar párkapcsolatot, sőt szerinte neki sosem lesz családja, nem is akar egyáltalán, ezeket még korábban mondta, mielőtt belé szerettem volna. Szóval nagy kihívás, nekem nem volt eddig gondom a csajozásban, de ilyen nővel még nem találkoztam, nem tudom, hogy tudnám meghódítani.
2016. máj. 29. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez jó kérdés.

Valami oka nyilván van, hogy így gondolkodik, és az a múltban keresendő.

2016. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázni kell, hogy te kit is szeretsz.

Ha őt szereted, akkor olyan módon cselekedsz, ahogy neki jó. Mivel ő nem akar kapcsolatot, ezért te ebben az esetben hagyod a maga útját járni. Hiszen szereted, és azt akarod, hogy neki jó legyen.

Viszont ha a saját boldogságodat magasabb rendű szempontnak érzed, és akarata ellenére próbálod meghódítani, akkor nem őt szereted, hanem saját magadat.

És ez akkor sem változik, ha voodoo szertartást rendezel, vagy ha motivációs könyveket olvasol és filmeket nézel.

2016. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csillagászati dolgokkal 🚀
2016. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Kettes megmondta a tutit.

Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy valami hatalmas ok, csalódás, ilyesmi áll a háttérben. Lehet, hogy simán csak szeretne ÉLNI, és tisztában van vele, hogy a család + a gyerekek ezt akadályozza.

2016. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélgethetsz vele, de ne erőltesd azt, hogy összejöjjetek. Hagyd, hogy ő döntse el, mit akar. Ha akar majd kapcsolatot, akkor ő változtat, te ezt ne akard kikényszeríteni tőle, mert azzal csak eltaszítod magadtól.
2016. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Szerintem ne erőltesd. Ha nem akar kapcsolatot, akkor nem is fogod tudni "meghódítani".
2016. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sehogy?


26/F

2016. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, én nem erőltetek semmit. Szeretném minél jobban megismerni, aztán majd meglátjuk , mi lesz.
2016. máj. 29. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Mintha magamrol olvastam volna. :) Egy korabbi valaszolo jol irta: ha parkapcsolatot, randikat feszegetsz, el fog utasitani.

Magambol kiindulva azt tanacsolnam, hogy ne veszitsd el a remenyt. Ismerd meg, baratkozz vele, legyel erzekeny, nyitott iranta es a hobbijai irant, erdeklodj, hogy hogy erzi magat. Szoval legy baratsagos, nyerd el a bizalmat. Soha ne verd at! Es ebbol lehet majd tovabblepni.

2016. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!