Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy "szerezzek meg" egy...

Hogy "szerezzek meg" egy olyan srácot, aki nagyon elfoglalt és ezért nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés

Még alig ismerem,de máris el kezdtem érezni iránta valamit,és érzem h én is tetszem neki. Viszont a haverja már mielőtt megismertem volna a srácot,mondta,hogy nagyon elfoglalt és kb minden ideje be van táblázva,ezért nem is próbálkozik vele,hogy barátnője legyen,mert nem fér bele az idejébe. Azért én megpróbálnám vele így is,nem számít ha csak ritkán találkozhatunk. De hogy "szerezzem meg",ha nem is akar barátnőt?:(

20/L


2013. okt. 6. 22:48
 1/7 anonim válasza:
ha szeret szakítani fog rád időt...ha nem akkor a többi csak kifogás
2013. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem velem akarsz járni?!Rám illik a leírás! :D
2013. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Add magad. Ha igazán bejössz neki lesz rád ideje.
2013. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első,szerintem sok mindenkire illik a leírás,hogy elfoglalt. :D:D
2013. okt. 6. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress vele egy közös pontokat és azokról beszélj vele ... pl: Videojátékok,animék,vallás vagy politikai nézetek szóval a gyerekes dolgoktól egészen fel ... Ha sok közös pontotok van, akkor könyebb :D és utánna már csak észre kell vennie, hogy nagyon kedveled...
2013. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A közös pontok megvannak! :) Nagyon sok közös van bennünk.
2013. okt. 6. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíts be neki a sok dolgában! Vagy süssél neki valami finomat, arra mindenki vevő :)
2013. okt. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!