Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló, huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, huszonéves üzletvezető csaj, sok ilyet és hasonló jó helyzetben lévő nőt látni elég fiatalon, mi pasik közöttük válogathatunk?

Figyelt kérdés
Szép új világ? Azaz ha mi nem ütünk meg ilyen anyagi szintet, mint a fent emlitett nők, akkor megyünk a levesbe? A gazdagoknak áll a világ? Hogy miért irtam a fenti példát? Nos, azért, mert nagyon sokszor látni, hogy egész fiatal csajok jóval magasabb szinten állnak anyagilag, mint én és néhány férfitársam.Lassan a nők fognak uralkodni a férfiakon?...

2016. máj. 29. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

"Lassan a nők fognak uralkodni a férfiakon?"


Már most is ők uralkodnak a pasik egy részén. Többségük sírógörcsöt kap, ha nem áll vele szóba egy ilyen csaj. Elég csak megnézni milyen rinya megy itt gyk-n. Van egy érzésem, hogy a hétköznapi életben még több ilyen pasi van.


"A gazdagoknak áll a világ?"


mindig is a gazdagoknak állt. Ha tanultál történelmet tudhatnád.

2016. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát, már most uralom van. Nincs mit tenni mint a jóöreg Borsodit választani. Már a reklám is erre céloz, hogy jobb egy sőr, karcsú mint egy nő :D
2016. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy a felük azért került oda, mert fiatal, és jól néz ki.

Még az ő szintjükön lévővel sem hajlandóak szoba állni, mert erre a rövid időre elvetik a feminizmust és a férfinek kell jobban keresnie, magasabb pozícióban lennie.


Aztán majd ha kezdenek megaszalódni, meg nem fog már a botox, akkor jön a para... :D

2016. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Olyan unalmas, hogy egyszer azon sírnak a pasik, mert a nők nem akarnak tanulni és inkább gazdagabb férfit keresnek, máskor - mint a mostani esetben - meg az, ha tanult a nő és jó módban van.

Nőként én is ebbe a csoportba tartozom, mivel képzem magam és nem az az életcélom, hogy másoktól függjek. A férfiak között pedig nem aszerint válogatok, hogy milyen a fizetése és milyen pozícióban van. Annyi az alapelvárásom, hogy ne az anyjukon csüggjenek és legyen saját életük.

2016. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Akkor az utolsó hölgy is egy intelligens bolt vezető lehet, de vajon melyik boltot vezeti ?. :p
2016. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

#4

Kicsit sem baj, ha egy nő képuett, sőt nem diplomás növel valószínűleg szoba sem élénél (vagy akinek tervben sincs valami diploma).

De amikor valaki 23 évesen, csinosan ilyen-olyan vezetői pozícióba kerül, az általában sem a szaktudás, sem a véletlen műve.

2016. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem boltot vezetek. :DD Csak úgy általánosságban írtam a tanultabb nőkről.

És azt még hozzátenném, hogy ha hiszitek, ha nem, nem mindegyik nő feminista. A régi eszmékkel még én is egyetértek, amikor azt próbálták meg elérni, hogy egyenjogúak legyenek a férfiakkal, de az már túlzás, ami manapság megy...

2016. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
A szemét mindenit, hogy tanul és küzd, hogy jobb élete legyen, és pénzt keressen (vagy ahogy az egyik hozzászóló megfogalmazta biztos csak jó a szopótechnikája), egyáltalán hogy képzeli nő létére, hogy pénzt mer keresni, hiszen nekem a férfinek kell pénzt keresnem, és eltartanom őt, de persze csak ha nem ribizli, mert sok a ribizli, a nők mind pénzéhesek, és amúgy is beképzeltek a hülye diplomájukkal, mindjárt rendet teszek én itt.
2016. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk boltvezetok nem keresnek azert olyan hu de sokat...
2016. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jó a szopotechnikája :DDD
2016. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!