Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz srácok! Hány ember van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srácok! Hány ember van még rajtam kívül aki huszonéves korára testalkatilag nem fejlődött ki rendesen és ez megpecsételte a nőkkel való viszonyát?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 15 éves korom óta semmit nem nőttem (170cm, 53kg), annak ellenére, hogy egy ideig konditerembe is jártam. Más háromhavonta cserélte ki a ruhatárát, mert egyszerűen kinőtte, de teltek az évek és már 18 évesen észre vettem, hogy lassan befejeződik a serdülőkorszak, de én még semmit nem változtam (az erős borosta és szőrösödés bezzeg nem maradt el). Alapvetően vékony csontozatú vagyok, szóval elég rendesen elbánt velem a genetika és ez nagyban hozzájárult, ahhoz, hogy a nőkben minimális vonzalmat ébresszek. Azóta lediplomáztam, de a saját anyagi biztonságomon kívül semmi változást nem tudtam elérni, annak ellenére, hogy kedves és intelligens vagyok. Úgy érzem, hogy az élet megfosztott egy alapvető lehetőségtől, attól, hogy boldog párkapcsolatban éljek egy lánnyal, mint a többi korombeli. Szinte sírógörcsöt kapok valahányszor felnézek a fb-ra és azt látom, hogy a volt középiskolás osztálytársaimból -akik ugyanolyan nyikhaj kisgyerekek voltak annyi idősen, mint én- milyen életerős férfi vált és milyen szép barátnőik vannak. Így utólag sem tudom, hogy én rontottam el valamit, vagy rosszkor születtem rossz helyen. Hajlandó lennék ennek a kiderítésére vagyonokat áldozni. Van még olyan, akinek pont azok az évek merültek feledésbe és szürkeségbe, amikor a legjobban kellett volna élvezni az életet?

2016. márc. 3. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

165 cm-es "magasságig" nőttem.

Ezt 15 éves koromban értem el, és ott leállt. Ma 26 vagyok...

2016. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Én is ilyen huszonéves srác vagyok sajnos, szintén szűz, a nők felszinesek, és aki egy kicsit is eltér másoktól, azt a nők semmibe nézik...
2016. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Szintén a magasságom miatt utasítanak vissza (162cm). 23F
2016. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

"De azért ti is fullos barátnőre vágytok. Akkor meg miylen jogon mondjátok, hogy a nők a felszínesek?"


Ha a nőknek joguk van hozzá, akkor nekünk is!

2016. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Van egy csomó férfi ismerősöm, akik még 170 cm magasak sincsenek, vékonyak és boldog családban élnek.

Szerintem nem ezzel lesz a probléma. Nem ismerlek, nem láttalak és nem is szeretnélek megbántani! De próbáld meg kicsit más irányból is megvizsgálni a helyzeted, hátha úgy megkapod a választ a sikertelenségedre.

2016. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
De ha a nőknek joguk van hozzá, akkor miért vagy rajta kiakadva?
2016. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én sem és a többi sorstársam sem fullos barátnőre vágyik. Gondolom nem számít nagy igénynek, hogy egy nő legyen ápolt (fogak, arc, egészséges testsúly értsd: ne legyen lógó hájrétege). Ha én minden olyan dolgon tudtam változtatni, ami nem függ a genetikától (anyagi egzisztencia, tanulás, kommunikatív képesség), akkor nekem miért nem lehetne egy olyan alapvető igényem, mint az ápoltság?
2016. márc. 3. 16:03
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
rengeteg lányt ismerek aki 160-170 cm magas mindössze, és vékonyak. nem értem a problémád. fiatalos az arcod? örülj neki, sok lány szereti az ilyen fiatalos kinézetű srácokat. Pl tegnap itt gykn is egy csaj sírt hogy miért nincsenek már selyemarcú srácok :D Ez csak önsajnáltatás, azért nincs bnőd mert ők megérzik, ha puhapö.cs vagy. És nem a kinézeteddel lehet a baj, hanem hogy egy rinyagép vagy , egy puhapöc.s
2016. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Én is 170 cm magas vagyok és igen vékony csontozatú.

Bár már messze nem szűz.:)

Nem találok az utcán hasonlóan vékony csontozatú férfit mint én.Annyira vékony a csuklóm,bokám,stb.

Apám évtizedekig 51 kg volt.Ennyit a sz.r genetikáról.:)

15 éves koromban én is annyi kg lehettem mint te.

És most 85-87kg körül mozgok 43-as karral.

A mi alkatunkkal nem elég "egy ideig konditerembe járni".

Egy életen át kell,de legalábbis hosszú évekig,hogy jelentős fejlődést érjél el!

Mellette pedig naponta legalább 5-ször egyél,szénhidrát és fehérje dús ételeket.

Ha gondolod,írj privátot és amiben tudok segítek!

F40+

2016. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
8. válaszolónak igaza van. Mindenkinek mást oszt az élet, de rinyálás helyett ki kéne hozni magadból a legjobbat. Van egy ismerősöm még nálad is alacsonyabb fél fejjel(!). Ő is folyamatosan gátlásos ez miatt. Össze kéne magad szedni és az előnyeidre koncentrálni és magabiztosabb leszel. ÉS akkor nagyobb eséllyel találsz is valakit. De rinyálástól csak rosszabb lesz.
2016. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!