Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan lány munkahelyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan lány munkahelyén jelenetet rendezni, aki csak úgy eltűnt az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem netről egy nővel. Tök jól elbeszélgettünk, de egyszer csak eltűnt, nem válaszolt a leveleimre stb, Szerintem ez nem korrektség. Mivel tudom hol dolgozik, ezért azt tervezem hogy odamegyek a munkahelyére és jelenetet rendezek , hogy mekkora gerinctelen, hogy csak így eltűnik és megkérdezem, hogy miért tűnt el, válaszoljon!!

Ha kell teljesen lealázom a kollégái előtt, nem szoktam szórakozni, nem bírom az ilyen viselkedést


2016. máj. 30. 13:17
1 2 3
 1/24 Sunshinedoll ***** válasza:
99%
Ezzel csak magad járatod le vele, nem a nőt. És igazából nem is lepődök meg, hogy nem válaszol neked, egy idegbeteg passzív-agresszív kis gyökér vagy.
2016. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy tolerálni fogják, ha olyan a munkahely, akkor téged fognak nagyon erélyesen kirakni a helyről. Ezzel a jelenetrendezéssel te is csak lesüllyedsz egy nagyon nem korrekt szintre. Ha van egy kis eszed, akkor szimplán továbblépsz. Ha ő nem volt hajlandó két mondatot szánni arra, hogy lezárja az ismerkedéseteket, akkor neked sem kéne rá pazarolnod az energiádat és idődet. Magadból fogsz hülyét csinálni, mert ismerkedési szakaszban oké, az embert bántja az ilyesmi, de továbblép, mert legalább hamar kiderült, hogy a másik fél nem a gerincesekhez tartozik, nem kell rá több időt fecsérelni... Az ilyen szintű hiszti akkor lenne normális, ha hónapokig jártatok volna legalább, vagy valami.
2016. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel megesik, hogy egyszer csak nem válaszolnak neki. Ha emiatt jelenetet rendezel, az téged ugyanúgy minősít, ráadásul ha a nő kicsit karakánabb, megteheti ugyanezt veled a te munkahelyeden, ő is meg tud téged alázni viszonzásképpen.
2016. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezz ilyent mert ez bunkóság . Legyél TE korrektebb és intelligensebb . Ki tudja hogy mi az oka annak hogy nem keresett többé, de biztos meg van rá az oka, hagyd a fenébe. Tele van nőkkel ez az ország, keress mást .
2016. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
** NE tervezz
2016. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen milliószor, de nem jutna eszembe ilyet tenni. Óvodás viselkedésnek tartom.
2016. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nekem még soha nem volt ilyen, teljesen felment a pumpa.
2016. máj. 30. 13:24
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod-e, hogy ezzel senkinél nem nyersz rokonszenvet? Ráadásul ha befejezed a műsorodat és lelépsz, utána közröhej tárgya leszel a csajnál és a munkatársainál még hónapokig. A te döntésed, hogy mekkora bohócot csinálsz magadból.
2016. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

És arra nem gondoltál h esetleg egy férfivel ismerkedtél meg aki nőnek adta ki magát, aztán egyszercsak ő megunta a szórakozást?

Én is csináltam ilyet vagy 10 éve, szórakozásból, egészen a randiig elmentünk. Én is ott voltam, férfiként, csak kíváncsi voltam h elmegy e...elment, csak a női énem nem ment el.

2016. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még lesz, ne félj, ha továbbra is neten ismerkedsz.

Ne csinálj ilyeneket.

2016. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!