Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek véleményére lennék kíváncsi.. Ha egy pasi nem tud táncolni az mekkora probléma? Ismerkedés során ez lehet döntő tényező?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ismerkedés során nem. Továbbiakban szeretném, ha hajlandó lenne az alaplépéseket bár elsajátitani és itt ott felkérnie táncolni. Mi a párommal otthon is néha táncolunk spontán, pedig ő sem nagy rajongója. Ez egy olyan dolog, amit szerelemből meg lehet tenni a másikért. Nem kell mindennap táncolni, hálaég.
2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma, főleg ha mondjuk elvicceli és rá is játszik egy kicsit. Nekem mondjuk nem lenne döntő tényező, hogy most tud-e táncolni vagy sem.
2016. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az elsővel. A párom nem tud és nem is szeret ebből adódóan táncolni, viszont a problémám az, hogy soha nem is hajlandó. Pedig néha jó móka lenne egy kicsit táncikálni otthon, vagy ilyesmi.
2016. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két éve élek együtt a párommal, eddig még nem volt szükség tánctudásra. Az esküvőn meg a nyitótánchoz betanulunk valami béna tinci-táncit egy tanárral, és ennyi. Szerintem később sem lesz rá szükség.


Nekem nem probléma. Magam is elég botlábú vagyok, a legtöbb táncos eseményhez meg elég berúgni, és máris megy a dolog.


Részemről nem gond egyáltalán, és az is biztos, hogy semmilyen formában nem vesz részt az ismerkedésben bármilyen döntésben.

2016. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem semennyire sem érdekel, sosem volt szempont.
2016. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem várom el, hogy egy pasi a parkett ördöge legyen, de nekem gyerekkorom óta életem része a zene, és automatikusan is bemozdul a lábam, és ha olyan helyre mennénk, akkor szeretnék táncolni, szóval legalább a hajlandóság legyen meg benne, mert nem szívesen nézegetném a táncoló párokat, míg mi végig ücsörögjük az estét egy asztalnál.
2016. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma, én sem tudok, imádom a zenét, de táncolni eszembe nem jutna soha.
2016. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudok, szóval nekem aztán mindegy tudott e táncolni az illető vagy sem:)


De ha mindkettőtöket érdekli, el is járhattok együtt tánctanfolyamra vagy valami ilyesmi.

2016. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!