Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magas fiúnak (190 cm)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas fiúnak (190 cm) érdemes ráfeküdnie az izmosodásra?

Figyelt kérdés
Vagy vékonyabban is van esély? Esetemben pl. 83kg, 2 éve edzek, de nem magas szinten. Érdemes lenne keményebben belevágni? Aki magas, az vékonyan kicsit hülyébben mutat.
2016. máj. 30. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

csak akkor ha szereti is csinálni, ha nem szereti akkor nincs értelme.


Csak nem a híres "magas vékony" ? :D

2016. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az izmoktól lesz párkapcsolatod.
2016. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En amikor elkezdtem 193 cm voltam 16 evesen es 75 kg most 195 vagyok 19 eves es 95 kg meg mindig harmatvekony vagyok akkor milyen lehettem 75 kilosan? En imadom csinalni es ameg birom fogom is csinalni! Szerintem probalj meg egy kis izom sokat dob az emberen :)
2016. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: hát nem attól, de jóval nagyobb esélyt jelentene szerintem.
2016. máj. 30. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent nagyobb esélyt. Ezt csak azok mondogatják, akik túl unalmasak és mással nem tudják megfogni a lányokat ;)
2016. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen magassággal alapból vonzó vagy a nők számára, szóval totál felesleges plusz időt/pénzt/energiát pazarolni. Nem is értem miért panaszkodsz. Rengeteg cingár, de magas pasit látok barátnővel. Ha ennek ellenére sincs semmi sanszod, akkor inkább fejben vannak problémák, már ne haragudj, hogy ezt mondom, de így van. Akinek lenne oka panaszkodásra az én vagyok 170 centivel és 54 kilóval. Ha én felszednék 20-25 kiló izmot, akkor sem érnék el vele semmi változást.
2016. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!