Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Extrém magas vékony nőként...

Extrém magas vékony nőként mit érdemes edzenem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Lassan fél éve járok edzőterembe, de nem igazán tetszek magamnak... eres lesz a kezem és az izmaim miatt is oké hogy kicsit vastagodok, de... olyan változásokat nem veszek észre ami nagyon tetszene :)

Úgy tudom a magas vékony szupermodellek inkább jógáznak és saját súllyal edzenek... Talán nekem is inkább ezt kéne, ha nem akarok férfias izomzatot. Mit gondoltok? A törékeny kinézetem meg szeretném őrizni, mégis fitt és egészséges alkatot szeretnék. Pl. Karlie Kloss (megnézhetitek Google-n) Nagyon köszönöm a segítséget!



2016. máj. 19. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A jóga tökéletes ötlet, harmóniába hozza a testet és a szellemet. Egyébként meg jó alakformáló is egyben. :)

Az izomzatod sokkal természetesebb lesz így, mintha csak az edzőteremben emelgetnéd a súlyokat, szinte fölöslegesen.

2016. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én járok pár éve súlyzókkal edzeni konditerembe, és szerintem nem lettem aránytalan vagy túl izmos :D a nagyon magas nőknek kell azért pár dologra figyelni. Egyik barátnőm olyan hirtelen nőtt, hogy rossz lett a tartása. Tanácsom alapján külön edzett hátra, az segített neki.
2016. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ilyesmi alkatod van? [link]
2016. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vékonyabb vagyok a linken található lánynál

a derekam se ennyire homokóra, inkább fiúsabb... Karlie Kloss-t találtam leghasonlóbbnak :)

2016. máj. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!