Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor ismerkedek egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismerkedek egy sráccal, miért érzem azt mindig, hogy úgy se fog összejönni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy nagyon rossz hozzáállás, de sajnos nem történt meg még soha az ellenkezője.

A 3 eddigi kapcsolatom katasztrófa volt, a randijaim meg végképp. Vagy eltűntek utána a srácok, vagy azt mondták, hogy legyünk inkább csak barátok, egy olyan is volt, aki csak szexet akart. És ezek miatt folyton úgy érzem, hogy minek is vesződnöm az egésszel, én úgyis kevés vagyok mindenkinek, és senki sem szeret belém.


Ez nem picsogás, én szingliként teljesen jól érzem magamat, sajnos mindig pont akkor jönnek a drámák, amikor valami pasi bekavar az életembe...

Fog ez még valaha változni?


20L


2016. máj. 30. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azért érzed ezt, mert rosszak a tapasztalataid és emiatt talán az önbizalmad is csökkent

persze, változhat, de ez rajtad múlik

2016. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is ez volt/van :)

De meg kell probalni erot venni magunkon es igenis hinni h lesz jobb

Mert mindenki megerdemli a boldogsagot :) ahogy te is!

2016. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mikor ismerkedek egy lánnyal, miért érzem azt mindig, hogy úgy se fog összejönni?
2016. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló...

mondjuk én az ilyen ismerkedésekhez úgy szoktam hozzáállni, hogy vagy lesz belőle valami vagy nem. Így könnyebb túltenni magam, ha nem lesz végül belőle semmi.


Viszont tapasztalat! Ne nagyon mutasd a pasi irányába, hogy te ennyire bizalmatlan vagy abban, hogy nem lesz az egészből semmi, nem igazán szeretik...(hozzáteszem jogosan)

2016. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem igen. Ha jön az igazi. És most tényleg ne a filmekben/könyvekben lévő igazira gondolj. Nekem az egyik legjobb barátomról derült ki, hogy annyira azonos az értékrendünk, hogy nem zavar, hogy összejöttünk. Persze azokkal az emberekkel, akik azt állítják, hogy nem tudják elképzelni nélküle az életet, még mindig nem tudok azonosulni. De ez az első kapcsolatom, amiben el tudom képzelni, hogy 10 év múlva együtt leszünk és gyereket nevelünk.

Szerintem ha úgy érzed, hogy neked lesz eleged a kapcsolatból, mikor elmentek randira/összejöttök, akkor ne próbálkozz. Ha azt gondolod, hogy a másiknak, akkor adj egy esélyt a dolognak. Néha a fiúk nagyon toleránsak tudnak lenni, azokban a dolgokban, amikre azt hiszed elegük lesz belőle.

2016. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van. Ha valaki úgy közeledne ismerkedés miatt egyszerre azt érzem, hogy tuti nem lesz ebből sem semmi. Persze mindig megadom a lehetőséget, nem zárkózom el sosem emiatt az érzésem miatt. :-)

21/L

2016. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5:

Ja persze, a fiú legyen toleráns, de a nő nehogy már.

2016. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy nem megfelelő körökben keresgélsz?

Ha valaki elmegy veled randira, tuti nem teljesen közömbös irányodban.

Ott nem rontasz el valamit esetleg?

2016. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De, én nem is a pasikat hibáztatom, csak tudom, hogy úgy sem jön össze soha semmi.
2016. máj. 30. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen "kedves" a hozzáállásod. Lehet, hogy jönne egy, akivel minen stimmelne, de már előre elásod az esélyét...
2016. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!