Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám kikerülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kikerülni a pasikat?

Figyelt kérdés

Nem mintha sokan próbálkoznának nálam, de évente kb. 2-3 ismerkedés összejön azért, és sajnos mindig rossz vége lesz, és csak a dráma van örökké. :(


Van itt valaki olyan, aki erzelemmentesse tudott válni? Hogyan csinálta?

Tippeket nem kérek, már mindent próbáltam, és tudom, hogy velem van a baj, de azt már megszoktam.


2016. máj. 30. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit? :D

Akarsz ismerkedni? :D

2016. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok.
2016. máj. 30. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

:D Bocsi, nem akarlak kinevetni, de mintha pár évvel ezelőtti magamat olvasnám.


Ezt nem lehet kikerülni, nem lehet "érzelem mentesnek" lenni! Vagyis biztos lehet, de nem éri meg!


Szerintem nálam nagyobb szerencsétlen nincs ismerkedés terén...Mégsem mondom most már azt, hogy:"na ne, nem kérek a pasikból"

Nekem nem évi 2-3 hülye jut, hanem sokkal több.

Annyi hülye ismerkedős sztorim van, hogy az hihetetlen. :D


Az mondjuk nekem is rossz, amikor megkedvelek egy pasit és csak 1-2 hónap után derül ki róla, hogy van valami stikkje. :D


Nem kell ezt ennyire komolyan venni. gondolom fiatal vagy még. Tudod hogy hány hülyét fog eléd sodorni az élet? Rengeteget! :D

2016. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond h homoszexuális v aszexuális v nem hiszem h utána piszkálnának.
2016. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a károdra fog válni... nem véletlenül vannak fiúk is és lányok is és az természetes, ha érzünk némi vágyakat a másik nem iránt. Légy határozott, ne engedj magadhoz túl közel elsőre senkit, de barátkozz, ismerkedj, adj lehetőséget a másiknak! Egy idő után simán összejöhet szerintem egy jó párkapcsolat, de ehhez neked is nyitnod kell. Érzelemmentesen az élet nulla.
2016. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!