Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok ahhoz, ha egy 24 körüli nő most csinos lenne, de az előzmények miatt még sose lett volna pasija?

Figyelt kérdés
Ha adott lenne egy vonzó, szép lány, aki viszont évekig kövér volt, régen jobban elhanyagolta az öltözködést, nem volt önbizalma stb., ezért még nem volt barátja, szűz, nem is csókolózott még? És már 20-on éves lenne.
2016. máj. 30. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyáltalán nem lenne hátrány. Ha megtetszene elhívnám randizni.
2016. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tisztelném benne, hogy sikerült lefogynia, meg nem ment át rajta a fél város.
2016. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 RRR ***** válasza:

semmit

örülnék,hogy egy szép és kedves barátnőm van-lett

2016. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 30. 23:53
 5/15 RRR ***** válasza:
Szívesen!
2016. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sokszor nem értem, miért kell privátban válaszolni ahelyett, hogy ide írnák, de aki ezt küldte, nem csodálom, hogy nem vállalja a nevét:


you are still fat


Egyébként csúnya zituska a felhasználóneve.

2016. máj. 30. 23:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, hogy most akkor megsértődtél, hogy privátban válaszoltam? Nem tudtam, hogy miért kérdeztél vissza.


A fenti üzenetet nem én írtam amúgy.

2016. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dehogy sértődtem meg, nem rólad van szó. Hanem ilyen idiótaságokat kapok privátban veled párhuzamosan. Azt láttam, hogy a te neved más.
2016. máj. 31. 00:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha ilyen nőt megismerhetnék. Az egyáltalán nem zavar, hogy kövér volt régen. Az meg nálam inkább előny, hogy nem volt még barátja és tapasztalata sincs. Szeretek türelmesnek lenni ilyen téren.


25F

2016. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És ez hol probléma?

Számomra nem az.

(bár képet azért tudnál küldeni?)

2016. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!