Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkás pasiként ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás pasiként ugye felejtsem el a vonzó, csinos, jobb helyzetben lévő egyetemista lányokat?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, a vagyoni különbségek sajnos nagyon is számitanak a párkeresésnél. Egy segédmunkás egyáltalán találhat barátnőt? Ha igen, hol?

2016. máj. 26. 20:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
11%
Minden más nőt is elfelejthetsz. Mától "epszilon" vagy a szemükben... :(
2016. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%

Segédmunkásként miért egyetemista lányokra hajtasz? Nagyon kicsi az esélye annak, hogy szellemileg egymás társai legyetek. Most nem azért mondom, de egy egyetemista lány hamarabb megtalálja az egyetemisták között a vele egy értelmi szinten lévő társát.


Természetesen találhatsz barátnőt, de nagyobb eséllyel indulsz, ha a te szellemi szinteden lévő lányt keresel (pl fodrász, manikűrös, bolti eladó - nem egyetemet végzett lány)

2016. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
38%
A napi kamukérdés.
2016. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a baj, ha segédmunkás vagy.

Hanem az, ha ez meg is felel neked, és nem törekszel jobb munkára.

Csinálj tanfolyamot a segédmunkád mellett, amivel jobb lehetőségeid lehetnek, tanulj nyelveket, fejleszd magad.


Hidd el, egy ambiciózus pasi, aki törekszik a jobbra sokkal könnyebben talál párt, mint egy elkényeztetett úri kölyök, akinek a feneke alá toltak mindent.



Mielőtt jönne mindenki azzal, hogy "bezzeg a gazdagoknak van párjuk" igen, van nekik, és azok a lányok olyanok is sokszor, hogy csak a pénzre hajtanak.


De a legtöbb férfi normál nőt akar, és egy normális nő nem a pénzedre fog hajtani, hanem a személyiséged fogja érdekelni. A személyiségnél pedig NAGYON sokat számít, hogy törekvő legyen az ember, hiszen csak egy ilyen társsal lehet közösen előrejutni az életben.

2016. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
40%

Ne hallgass rajuk, simán működhet, ha van azert sütnivalod! S mi a különbség, ha segédmunkásként dolgozol es a csajod meg diplomás minimál bérért valami kis kamu cégnél. A nők amugy azt szeretik, ha van egy célod, ha jol érzed magad amit csinálsz, le fogja sza.ni mit dolgozol. Vagy ha gyűjtesz valamire, pl egy lakásra, kocsira nagyobb célokra, az mindig vonzo.

Valamint, az en csoporttarsaim közül a nők legalább a fele aki diplomával végzet, ostoba mint egy faek. De bemagoltak az anyagot, lett diplomájuk waoh..

2016. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
70%
5#, ez a nap vicce. Tényleg úgy gondolod, hogy egy diplomás nő segédmunkásokkal fog ismerkedni? Egyébként a kérdező nem segédmunkás, hanem kamu. Egy segédmunkás nem így ír, nem így fogalmaz.
2016. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, bocsi, de edesapam allattenyeszto es segedmunkaskent dolgozott mindig is, ennek ellenere muvelt, okos ferfi, aki a csaladjaert el es nyitott a vilagra. Szabadidejeben sokat olvas, programozast tanul es a tozsdet tanulmanyozza, valamint mindig, minden temahoz erdemben hozza tud szolni.


Szoval en nem neznem le a segedmunkasokat es a szakmunkasokat, de azert sokan valasztjak ezt az utat, mert egy diploma megszerzese szamukra tul sok kenyelmetlenseggel jarna. De mondom, nem csak ilyen van.


Ezert engem jogaszhallgatokent nem erdekel a masik vegzettsege, ha csak tenyleg nem egy bunko faek.


23N

2016. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 23N!


Senki nem mondta, hogy lenézzük a segédmunkásokat. Csupán arról van szó, hogy életszerűtlen, hogy egy diplomás, esetleg közép vagy felsővezető nő, egy építőipari, vagy más segédmunkással ismerkedjen. Az apukád biztosan nagyon értelmes, de a segédmunkások jelentős része nem csinál olyan dolgokat, mint a jóapád. Egyébként, nem beszélni kell róla, hanem hajrá, lehet ismerkedni segédmunkásokkal, joghallgatóként, aztán majd elmeséled nekünk tapasztalataidat!

2016. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%
Ha például azért segédmunkás, hogy ezzel tiltakozzon a fennálló akadémiai rendszer ellen, de közben szabadidejében elméleti fizikus, akkor látok esélyt a dologra.
2016. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
52%

6. Nem feltétlen. Nekem sincs diplomám, Nem jártam egyetemre, egyszerübb szak képesitéssel kell beérnem. Viszont mindig is úgy gondoltam, hogy valamivel komolyabb a stilusom, Ezt mások is mondták már, látják rajtam, meg valahogy úgy is nézek ki mintha egyetemet végeztem volna.

Tehát szerintem ha Van egy Egyetemista komoly, Intelligens lány, az miért ne találná meg a közös pontot egy hasonló stilusú férfival. Ezalatt azt értem hogy nem egy felzselézett hajú rozsaszin pólos swag hülye gyerek.

Az másik kérdés, hogy a Lány mit vár el, hogy lejeb már nem adja a lécet, ez a divat manapság lányok körében.

amit Irtak sajnos ugyanolyan érdeklődési pont kell, emiatt nem menne a dolog. Viszont szerintem Ha a férfinek vannak tervei, fejlődni akar, van egy olyan állása szakmával, amivel kb majdnem annyit kereshet mint egy tanár, s van kiállása, talpraesett akkor szerintem összejöhetne egy Egyetemista lánnyal.

2016. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!