Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, ti éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti éreztetek már így, amikor egy férfi bepróbálkozott nálatok?

Figyelt kérdés

Már írtam ki egy kérdést hasonló témában, aminek az volt a lényege, hogy elég borzasztó, hogy a fiúk minden lánynál bepróbálkoznak kb, és aki "vevő rájuk", azzal összejönnek. Akkor is, ha esetleg egy másikkal ezerszer inkább összejönnének, de "jó lesz akármelyik" alapon beérik azzal is, aki épp csak tetszik nekik, és ebből lesz egy erőltetett kapcsolat, amiben sokszor alig van szenvedély, szerelem még kevésbé.

A kérdésem az lenne, hogy én egy viszonylag kisebb városban élek, sok csajt ismerek innen, és a legtöbb srác azt csinálja, hogy mindegyikünknek kb egyszerre udvarol :D Nem tudom, mi ez, de szerintem nagyon gáz. Mindenkinek egyszerre bókolja ugyanazt, mindenkivel randizni akar (mondjuk írogat egyszerre ilyen 8-10 lánynak). Volt már valaki ilyen helyzetben? Ti képesek lennétek kapcsolatot kialakítani egy olyan férfivel, aki már jó pár ismerősötöknél bepróbálkozott, de mivel senki sem akart vele összejönni, ezért te következtél a sorban, és nálad is bepróbálkozott? Engem már csak a női büszkeségem sem engedne. Hiszen ezek szerint nem engem, hanem úgy általánosságban "egy nőt" akar.

A gond amúgy, hogy egyre több fiú ilyen. És ez szerintem baromira bántó, mert itt tényleg nem a nő személyisége, nevetése akármije fogja meg, csak az, hogy van nála valami, ami a pasiknak nincs :D


2016. máj. 31. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem találkoztam még ilyennel, de persze, hogy nem állnék vele szóba.
2016. máj. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most nem magunkat férfiakat akarom védeni, de azért nekünk nem olyan egyszerű hogy csak 1 valakire hajtsunk, mert nagy eséllyel ha csak 1 re koncentrálnánk, akkor valószínűleg nem jönne össze semmi, mi nem vagyunk monopolhelyzetben :D

Persze azért az úgy gáz ha sorban mindenkinek elnyomja ugyanazt a gyenge szöveget, úgy hogy mások már tudják.

De egyébként ha a sok lehetőségből összejön egy, akkor utána miért ne foghatnák meg a tulajdonságai is?

2016. máj. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekem szól a kérdés, de szerintem értem miről van szó. Tényleg vannak olyan srácok, akik gátlástalanul nyomulnak mindenre ami él és mozog és az első lehetőséggel elmennek.


De vegyél figyelembe néhány dolgot. Pasiként elég sok vissza utasítás ér valakit. Sok nő csak játszadozik a bepróbálkozó pasikkal és nem akar semmi komolyat, csak csavargatni emberek fejét. Ez a fajta viselkedés amit srácoknál tapasztalsz, ez valahol ennek a női viselkedésnek a következménye.

Nem kell ilyen emberrel össze állnod és meg is értem, hogy sértené az önérzeted.


Viszont van aki nem próbálkozik mindenkinél, van aki csak szimplán ismerkedni, barátkozni szeretne. Az ilyet nem tekinti férfinek a nő többsége mert túl gyáva, nem nyomul eléggé, nem elég férfias már stb. Elég nehéz mostanában az újfajta női követelményeknek megfelelni. Gyakran egy adott nő követelései ki is zárják annak a lehetőségét hogy egy létező férfi megközelítse pl ha bepróbálkozik akkor ő az x-edik aznap és fúj elege van a nőnek, ha nem próbálkozik be, akkor ő sem igazi férfi, fúj.


Lehetne tisztességesen is csinálni, például nem felszedés jelleggel baráti kapcsolatokat kialakítani. Vagy több nőt megismerni és a legszimpatikusabbnál bepróbálkozni.

De én akármilyen rendesen is viselkednél egy nővel, mivel bűnronda vagyok.

2016. máj. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen egyet értek veled kérdező, de tény, hogy nem mindegy, milyen a srác személyisége hozzá, illetve milyen maga az "udvarlás".

Vol egy srác, kb a fél ismerősi körömön végigment, és nekem is nyomta a hülye dumáját. De már olyan szinten, hogy legszívesebben feleségül venne...stb. Mindenféle kendőzés nélkül elmondtam, minek tartom, és elküldtem melegebb éghajlatra.

Ellenben volt olyan srác is, aki a szakítása után vezette le a feszkót azzal, hogy nem szimplán udvarolt x csajnak, hanem dugogatta őket. De senkinek nem kamuzott, és nem erőltetett semmit. Hónapokig csak találkoztunk, 1-2 csók csattant, olyan randikat talált ki, amivel tudta, hogy a kedvemben jár, figyelt rám. Majd mikor odakerült a sor, hogy közöltem, ennek vége, mert érzelmeim vannak iránta elküldte az összes csajt (kb mind nekem esett, hogy mit merészelek én, hogy gaz módon elcsábítottam tőlük, innen tudom), és szilveszter utáni másnaposságában képes volt átvágni a városon, és szerelmet vallani, és kérlelni, hogy próbáljuk meg együtt. Sose csalt meg, mostani barátnőjéhez is teljesen hűséges, szóval alapjaiban jó ember. A mi kapcsolatunk teljesen más okokból futott zátonyra, de a mai napig jóban vagyunk. Ő csak szingliként habzsolja az életet, ellenben a másik sráccal, akiről tudom, hogy félremegy kapcsolat alatt is, és nem tisztel senkit, hiába a nagy szavak.

No meg persze van az a kategória, akik nem sikeresek a nőknél, ezért udvarolnak egyszerre több nőnek. De köztük is vannak olyanok, akik képesek komolyan szeretni, és nem csak megelégednek akárkivel. Ehhez igazából emberismeret kell. No meg némi ész, hogy az ember lánya ne vágja magát hanyadt az első szép szó után.

Mostani párom nem volt túl sikeres a nőknél, és szinte azonnal ugrott, mikor látta, hogy tetszem neki. Idő kellett, mire kialakult a kötődés kettőnk közt, de tudom, látom és érzem rajta, hogy nem megelégszik velem, hanem hálás, amiért egymásra akadtunk.

Ha ezt egy férfi nem tudja őszintén éreztetni, akkor megette a fene, ha csak egy nőnek udvarolt, ha többnek.

2016. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne felejtsuk el, h egy adott csaj is fogadja a bokokat mindenkitol, ez egy nagy verseny ugy erzem, olyan mint a munkahely. Beadja az ember az oneletrajzat inkabb tobb helyre, mert fel h egyedul marad. Latod, a sracnak se jon be, mikozben mindig azt irjak itt is a nok, h probalkozni kell. Hat o probalkozik, bar kis szunetet tarthatna, mert hiteltelenne valik, meg az jon le, amit irtal kerdezo.
2016. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Valóban elég gáz és kétségbeesett viselkedés.
2016. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!