Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők? Miért nagy problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Miért nagy probléma, ha valakinek hosszú haja van férfi létére?

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat egy rosszul kinéző embernek (más se). Igényesen öltözködöm, magas vagyok és sportos. Itt bukik az itteni sztereotípia a gyűlölködőknél, hogy ennyi elég a nőszerzéshez.


A belsőmet most hagyjuk bár hagy maga után kívánni valót, de alapvetően egy könnyen kommunikáló társasági ember vagyok, az ismerkedéssel nincs problémám a barátnőszerzéssel már annál inkább.


Na mindegy szóval megnövesztettem a hajam úgy sacc másfél év alatt, de folyton csak azt látom hogy ez a hosszúhajú férfi dolog valamiért a női oldalt zavarja vagy nem tudom.. Én viszont sokkal jobban érzem magam így.


Na ez csak olyan mellék infó volt, valszeg senkit sem fog érdekelni :D


20/F


2016. máj. 30. 20:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Mondták lányok, hogy nem jön be nekik a hosszú hajad?
2016. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak vállig ér a haja, de hullámos, szóval igazából még hosszabb. És az én kérésemre növesztette meg... :) Nálad mit jelent a hosszú haj?

Szerintem azért lehet probléma, mert az a lófarkas, igénytelen haj, amit hosszú haj címen a férfiak csinálnak, valóban elég visszataszító. Erre okot nem tudok mondani, egyszerűen az. Legalábbis szerintem, és úgy gondolom a többség szerint is.

2016. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik ha egy pasinak hosszú haja van
2016. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért nagy probléma? Teljesen elképzelhetetlennek tartod, hogy valakinek ez nem jön be?

Ez pont olyan, mint ha egy férfinak nem tetszik, hogy a nő haja rövid és egyszerűen nem is jönne össze ilyen nővel.. miért? Mert nem tetszik. Pont.

2016. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek jól áll, van, akinek meg nem.


Számomra az összkép a fontos.


A lényeg: hogy neked tetszen. Mások véleményére meg ne adjál.

2016. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Ööö ja volt aki megjegyezte, hogy neki nem jönnek be a hosszú hajú pasik a randi közepén. Nem volt egy hosszú életű dolog mondhatom :D


2. Ja tudom miről beszélsz és én is irtózom attól a lófarkas igénytelen összefogástól. Én azért megszenvedek vele egy kicsit, hogy jól kinézőre fogjam össze és kontyba vagy hogy az istenbe hívják.

Hát jelenleg olyan vállig érő és nem akarom sokkal tovább növeszteni.

2016. máj. 30. 21:02
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nem áll jól, van aki nem foglalkozik vele és igénytelen, vékony szálú, rálapul a fejére, zsíros, stb, na az olyan nem szép. Mosni kell rendesen meg vágatni a végét, ha már hosszú hajat akar egy férfi, foglalkozzon is vele annyit, mint egy nő.
2016. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nagy probléma...

Sőt nagyon is tetszik a hosszú haj férfiakon. Valakinek kifejezetten jól áll.


Aki hajhossz, szemszín és társai alapján választ magának párt, az meg is érdemli. Ez annál egy kicsit összetettebb dolog.

2016. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek a hosszú hajú férfiak, néztem már meg utcán/buszon hátközépig érő hajú pasikat is (az enyém is kb addig ér, talán kicsit hosszabb).


Ne vedd magadra, ha ez valakinek nem tetszik. Minden nőnek más az ízlése, van, akinek a pálcika férfiak nem tetszenek, van akinek a kopaszak, stb. Fel a fejjel! :)

2016. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Na ez megnyugtató köszönöm a válaszokat mindenkit fel is pontoztam már ez számít valamit :)


Legalább már biztosra mondhatom, hogy komolyabb kapcsolatteremtésben vagyok GYP-s :D

2016. máj. 30. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!