Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác még soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác még soha nem volt szerelmes, mennyi az esélye, hogy belém majd az lesz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy érdemes-e vesződni vele, de úgy gondoltam, egy próbát megér a dolog, aztán hátha.

Azt mondta, hogy eddig egyik lány sem tudta megfogni őt a személyiségével.


Már március óta beszélgetünk rendszeresen, és nagyon hasonló a személyiségünk, az érdeklődési körünk, a körülményeink, mindkettőnk szereti pl. a tudományt. Jövő héten fogunk majd találkozni, ő hívott el.


Szerintetek tényleg érdeklem, vagy csak unatkozik? Ti mikor szoktatok sokat üzengetni egy lánnyal?


2016. máj. 31. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos kevés, de kérlek ne kezdj ble, ha csak szórakozni akarsz vagy nem gondolod komolyan. Ha egyszer szerelmes lesz egy ilyen srác akkor az nagyon komolyan lesz gondolva.
2016. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Ez az egyik legtipikusabb csajozós módszer. A másik, kisebb elfajult változata a "meleg vagyok, de úgy érzem, veled élvezném a hetero szexet".


Szóval ettől a "még egy lány se tetszett soha" című módszer lényege, hogy lehetőleg nagyon naiv és tapasztalatlan lányt kapj el, ugyanis teljesen el fogja hinni, hogy nagyon különleges vagy a számára. Aztán előjönnek a gyanús "oké, hogy még nem volt lánnyal, de nagyon tudja, mit kell csinálni" jelenetek. Ekkor egyszerűen azzal oszlatja el a kétségek ködét, hogy "ösztönből jön, ha melletted vagyok" féle mondatokat használ.


Szóval légy résen, és sose add magad könnyen. Ha hamar feladja a próbálkozást, valószínűleg megunja, hogy nem fekszel le vele. Ekkor kiderülhet a hátsó szándék.


Vannak türelmesebb fajták is, de amennyi csinos lány a világban, általában 1 hónap próbálkozás után mind feladja (max 2). Ezért is érdemes az első szexel naiv lányoknak egy cirka fél évet várni. Akkor már többről van szó.

2016. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2


Nem mindenki ilyen. Az, hogy nálatok PUA körökben ez így megy, nem jelenti azt, hogy máshol is.

2016. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a PUA, kedves 48%-ban hasznos válaszoló, csak szólok neki, hogy a nagyon különleges dumák mögött, gyakori a hátsó szándék. Aztán jönnek gyakorira a "minden pasi csak szexet akar" kijelentések. Szóval legyen óvatos.
2016. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es, itt a gyakorin ismertem meg, egy kérdés kapcsán, kérdezgettem őt, és akkor mondta ezeket, meg hogy úgy semmi értelme együtt lenni valakivel, ha nem is szerelmes belé.

Utána kezdtünk csak el ismerkedni, valahogy kialakult a dolog.

2016. máj. 31. 12:19
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


El sem tudod képzelni, hogy valaki esetleg tényleg olyan típus és nem csak megjátsza?

2016. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem volt még szerelmes, nem jelent semmit. Ez egy olyan dolog, hogy sokan dobálóznak vele, mások fel sem ismerik, megint mások meg csak utólag jönnek rá, hogy az volt az az érzés. Nem kell erre rágörcsölni, meg mindenféle statisztikát számolni, te jó ég...

Majd lesz, ami lesz, hagyd alakulni a dolgokat.

2016. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
Szerintem teljesen normális ha valaki nem volt szerelmes fiatalon, én sem voltam.
2016. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindennek eljön az ideje
2016. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van aki könnyebben, van aki nehezebben esik szerelembe, ez személyiség kérdése, valamint a szerencse is sokat számít. A srác ez utóbbi kategóriába tartozik, így kisebb a valószínűsége, hogy pont beléd lesz majd szerelmes, de ez még nem jelenti azt, hogy esélytelen, csak sokkal nehezebb egy ilyen ember szívét elnyerni. Az jó jel, hogy elhívott, ez azt jelenti, hogy az írogatások alapján szimpatikusnak talál, az is jó jel, hogy nem akar felszínes kapcsolatokba belemenni, valószínűleg valamennyire tényleg felkeltetted az érdeklődését, de amíg nem volt személyes találka köztetek, addig ne várj tőle semmit, mert dolgok nagy része ott dől majd el, például az hogy vonzódik e hozzád, mert a vonzalomhoz személyes kontakt kell, hiába tetszik valaki képen, személyesen egész más, a hang az illat a mozgás testtartás szemezés ezek sokat számítanak. Ahhoz pedig, hogy szerelmes legyen beléd, először vonzódnia kell hozzád, ez az alapja.
2016. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!