Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olcsóbb a RL, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olcsóbb a RL, mint állandó Bnőt tartani?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam én és a környezetemben lévő haverjaim 22-26 év körüliek, hogy sokkal költség hatékonyabb Rosszlanyokhoz menni, akár havonta 4-szer, mint állandó barátnőt tartani.

Sokkal többet el visz a bnőzés a párkapcsolatban. Általában havi 4 alkalommal van szex kapcsolatban. Az 4*12000=48000/hó.

Ha a barátnővel kimozdul(mozi, diszkó, bár, kocsma, étterem) persze nem minden nap, akkor majdnem a dupláját költi el az ember a nőtartásra. Kocsikáztatást meg had ne mondjam.


Bár a hivatásos nem ad szeretetet, a barátnő is csak megjátsza, hogy foglalkozzanak vele meg hogy "eltartsák".

A hivatásos bátran felválallja, hogy fixen ennyi az egy alkalom, barátnőnek meg veszek egy nyakláncot a szülinapjára és hónapig fáj a feje, majd utána megfájdul a keze. Már olyan is volt, hogy a csávó bnője állítása szerint egész hóbapban megjött neki.

Hivatásoshoz nem kötődsz érzelmileg, viszont nem is használ ki és nem szégyenít meg vagy dob ki. Nem fog az zavarni téged, hogy előtte és utána 10en jártak és járni fognak benne. Viszont azt nem tudod, hogy a bnőd a város lotyója a hátad mögött.

A fentebb leírt gondolatok részben idézetek.

6 kapcsolatban lévő haver egyetértett velem.

Szerintetek?



2016. jún. 1. 13:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
86%
Te ilyen gondolkodással jobb is, ha nem barátnőt keresel. Mindenki jól jár.
2016. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Értelmes vitát szeretnék folytatni, nem bunkó válaszolókat jelentgetni!
2016. jún. 1. 13:46
 3/66 anonim ***** válasza:
85%

Annyira provokatív és fájdalmasan buta kérdéseket tesznek fel, akik a rosszlányokat istenítik...Az ilyenek menjenek is oda, mert értelmes nő tuti nem áll le veletek.

Képzeld el, naponta legalább egyszer szexelünk a párommal és minden vágyát teljesítem az ágyban ingyen és bérmentve. Plusz szolgáltatásként szeretem, simogatom, masszírozom. Ezeket is ingyen.

2016. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Messziről jött ember, azt mond amit akar.

Ingyen, igaz? Persze, mégis ki fizet többet a kapcsolatban?

Nem itenítem az RLt, de még mindíg jobb, mintha ki használna valaki.

2016. jún. 1. 13:52
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szerinted a barátnőt "tartani" kell, mint egy kutyát, akkor semmiképpen nem is javasolnám neked az ilyen irányú "befektetést" és használd inkább a rosszlányokat.
2016. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
96%
De minden nőhöz úgy állsz, hogy "úgyis csak kihasználna"? O.o
2016. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 aperitif ***** válasza:
96%

Nekem kicsit furcsa, hogy egy 22-25 év körüli fiatalember 96000 forintot tud költeni a barátnőjére, de még az is, hogy 48 ezret prostituáltra, szóval lehet, hogy az elmélet helytálló, de hogy a gyakorlatban ezt kevesen engedhetik meg maguknak, az biztos.


Amúgy az első válaszolóval értek egyet. Ha valaki egy párkapcsolatban az ár-érték arányt vizsgálja, az már régen rossz. A prostiktól kapott szolgáltatást összevetni egy szerelemmel nekem értelmezhetetlen. Viszont ha a pénzedért szexet vársz csak, akkor tényleg érdemesebb hivatásos lányok szolgáltatásait igénybe venni.

2016. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
97%

Nem minden nőnek elvárása az, hogy havi szinten elkölts rá több tízezer forintokat!!! :D Egy kapcsolatban pedig jobb esetben megoszlanak a költségek és még tartalmas programokat/ intellektuális beszélgetést/ sok-sok vidámságot is élhettek át együtt az adott nővel, akit még szeretsz is.

Ellenben a hivatásos prosti csak egy eszköz, és nemi betegségen kívül nem sok jót fogsz kapni tőle.

Comprende? :D

2016. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy milyen női vannak a barátaidnak, akikre dupláját költik egy hónapban, azaz kb 80 ezer forintot. A párom max meghív egy kávéra, meg kéthavonta hoz nekem egy-egy szál virágot. Akárhogy számolom, ez körülbelül 400 ft egy hónapban.

A közös programoknál (illetve az óvszervásárlásnál is természetesen), fizetem a felét.


Nagyon el vagy te tévedve, de talán jobb is, ha nem akarsz barátnőt.


21/N

2016. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
85%

Normális esetben, normális kapcsolatban a nő nemcsak pénzért van a sráccal, nem tartatja el magát és ő is fizet a pasira (kiv. ha a pasas másképp akarja). Aki meg olyan csajjal van, akiről elég gyanús, hogy csak a pénze miatt van vele, akkor az meg is érdemli, ha olyan hülye. Meg gyanítom, ebben az esetben a pasas is csak a dugás miatt van vele, arra meg tényleg olcsóbb a rosszlanyok.hu meg az útszéli k...a.


Egy normális kapcsolatban, normális barátnővel messze több van egy kapcsolatban, mint a dugás, női részről is. Sőt van olyan eset is, ahol a nő keres többet és többet költ ma férfira (pl. én)... de egyéb esetben is, a prosti nem főz neked, nem mossa az inged-gatyád, nem beszélget veled általában, nem hallgat meg ha bajod van, nem rá számíthatsz, ha nagyon rossz passzban vagy, nem fog veled csak sétálgatni, összebújni, és nem magadért szeret, hanem azért, leszurkolsz neki egy alkalommal x ezer Ft-ot. Plusz azért nem minden nő csak heti 1x akar szexelni.

2016. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!