Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állandó éjszakai műszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó éjszakai műszak mellett ismerkedés illetve párkapcsolat hogy oldható meg?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy gyárba ahol állandó műszakok vannak, és félek hogy ha fel is vesznek akkor állandó éjszakásnak, és mivel még nincs barátnőm így szerintem ez igen csak megnehezíti az ismerkedést illetve komoly kapcsolat kialakítását valamint később az annak megtartását.


Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok erről?


Előre is köszi a válaszokat! 22/F



2015. okt. 8. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy előbb kezdj el dolgozni és utána ismerkedj valahol az interneten vagy hétvégén mikor nem dolgozol. Ha lesz barátnő kilátásban utána ráérsz munkát váltani. Tény, hogy az éjszakai műszakok a leglazábbak és azért fizetik a legtöbbet. Nem véletlenül.
2015. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is emiatt nem akartam külföldre költözni. Mondjuk otthon se nagyon találtam barátnőt, mert magamnak való vagyok, de itt aztán végképp nem fogok, mert még a nyelvet se beszélem.
2015. okt. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd akkor alszol, mikor a csajod meg dolgozik. Ennyi. Mi ebben olyan érdekes? Hétvégén meg együtt lesztek éjjel-nappal.
2015. okt. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd valahogy megoldod, mint az összes többi több száz ezer ember..

Bp-n pl az emberek nagy része 9-re jár dolgozni, és délután 5ig dolgozik, kb 6-ra ér haza és fél 7-ig elrendezi a boltot stb. Mikor van a családjával?

2015. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy oldható meg, ahog a többi embernél: szabadidődben! Ennyire tehetetlen hogy lehet valaki?
2015. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!