Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ha egy lány magas és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy lány magas és izmos az nálatok inkább előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire magas. Zsiráf nem kell otthonra.
2016. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Linket pls
2016. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
milyen linket?
2016. jún. 2. 09:52
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
hátrány.egy lány legyen nőies.
2016. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy kb milyen.Akar netrol vkit.A magas es izmos az lehet nagyon izmos vagy vekony szalkas v akarmi.
2016. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt kép nélkül nem lehet megmondani. Mi pasik az összképet nézzük. A magasság és az izom többnyire a nőiesség rovására megy. De lehet hogy nálad nagyon bejön. Kép nélkül nem tudjuk.
2016. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem pl a teltebb alak tetszik, az izmos túl sportos alak (bocs a kifejezésért), de számomra gusztustalan egy lánynál, egyáltalán nem nőies...

van akiknek meg pont ez az alak vonzó...


magasságról meg annyit, hogy én 173 cm vagyok, előny volt párkeresésnél, ha alacsonyabb volt, de nem kikötés...


23F

2016. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem hátrány :)

Nem kifejezetten vonzódom az izmos és magas nőkhöz, de ha valami megragad benne, akkor azért nem vetném meg, mert magas vagy izmos, akár mindkettő.

Feltéve, hogy ő nem nézne le, ha adott esetben izmosabb, mint én.


Őszintén, engem nem zavar, ha egy esetleges barátnő jobb nálam valamiben, akár izmosabb, akár jobban tud verekedni, akár okosabb néhány területen vagy többen. Ettől én nem érezném magam kevesebbnek. Inkább örülnék, hogy ilyen barátnőm van és büszke lennék rá. Továbbá motiválna is, hogy fejlődjek hozzá.


Viszont a nők lenézhetik azokat, akiknél valamiben jobbak. Ugyanígy lenézi őket a többi ember is. A többi ember véleménye pedig sokszor számít a nőnek. Vagy adott esetben a férfinak.

2016. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olyan, mint ebben a videoban a tancolo no?

[link]

2016. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Alkatra hasonló, kicist vastagabb és kevésbé szálkás, de ez a nő nekem nem tűnik valami magasnak.
2016. jún. 2. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!