Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány vagy előny a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány vagy előny a férfiak szemében, ha egy nő valamilyen komoly foglalkozást tanul/űz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Komoly? Milyen komolytalan foglalkozás van?
2015. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Felelősségteljes, komoly döntéseket és tudást igénylő foglalkozás.
2015. nov. 4. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Számomra kifejezetten előny! A legtöbb csaj büfé szakot végez és "majd kifogok egy gazdag palit" mentalitással kezeli azt a tényt, hogy a diplomája teljesen értéktelen lesz a statisztikák alapján.

Én például mérnök infón vagyok végzős, nincs sok csaj itt, de valamiért más szemmel nézek azokra a lányokra, akik akarnak elvárnak maguktól valamit. Részben azért, mert tudom milyen nehéz az a szak amit végzek, és értékelem egy nőben, hogy ő is azokon a nehézségeken megy keresztül mint én.

2015. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem imponál.
2015. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyésznek tanulok, nem tudom, neked mennyire számít komolynak. Még nem hajtottak el azért, mert magasabb az iq-m az életkoromnál. :)
2015. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én eddig mindenkit kellemesen megleptem a foglalkozásommal, munkámmal. :) Úgy láttam, hogy csak pozitívum.
2015. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyémben előny.
2015. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy kérdés azokhoz, akik ennyire el vannak szállva a foglalkozás témától:


Mit csináltok a foglalkozásotokkal, ha pl. annak akinek tetszeni akartok, külsőleg nem jöttök be, vagy éppenséggel a belsőtök miatt teljesen érdektelen felétek?


Kérdező: a kérdésedre a választ TE magad is tudod, csak hát igen, tudom, önbizalomhiányosoknak szükséges a pozitív megerősítés!

2015. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak olyannal találkoztam, aki lenézett az eredeti szakmám miatt.


Arra nem vette a fáradtságot, hogy megismerjen.


Az orvosok és mérnökök némelyikénél látható egyfajta felsőbbrendűségi komplexus, ami megakadályozza őket abban, hogy megismerkedjenek olyan nőkkel, akik nem hasonló szakot végeztek, és így szerintem az ilyen típusú emberek arra fognak jutni, hogy ha elfogynak a természettudományos/műszaki pályán levő nők, a végén a férfiak közül válogathatnak majd. :)


Kicsit önsorsrontásnak tűnik, tekintetbe véve, hogy a foglalkozása nem határozza meg az embert, de hát van akinek csak eddig terjed. Egy nagyon komoly diplomával. :)


Tisztelet a kivételnek.

2015. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális hogy jogászok jogászokkal, tanárok tanárokkal orvosok pedig orvosokkal/nővérekkel jönnek össze. Ez nem azrét van mert lenéznének másokat, csak szimplán azokban a körökben mozognak. Amúgy kérdező, nagyon jó dolog ha sikeres vagy a munkádban de hidd el elég sok pasinak böki a csőrét ha többet keresel mint ő. :)
2015. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!