Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, titeket nagyon zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket nagyon zavarna, ha egy lány utálja a bort?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rosszul vagyok az izétől, nem bírom meginni. De így meg annyira gaznak éreznem, ha elmennék valakivel vacsorázni, és mondjuk sört kérnék. :S Az nem illik.

Mi erre a megoldás?


2016. jún. 2. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igyál vizet, Pisti fizet! Azt iszol amúgy, ami jól esik.
2016. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Én még a sört is utálom. :D De ebből nem volt még soha gáz, miért lenne ez zavaró? Aki tényleg szeret, azt pont nem fogja izgatni, hogy szereted-e a bort vagy sem. Ő iszik azt, amit szeret és te is. Ennyi.
2016. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Én narancslevet szoktam kérni, mert nemcsak a bort, de a sört is utálom.
2016. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nincs ezzek semmi baj 😉😉igaz én semmit nem iszom amiben alkohol van😀😀😀
2016. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Azt iszol amit szeretnél. Van pár dolog még a sörön meg boron kívül :) 24/f
2016. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
egyáltalán nem zavarna
2016. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Iszol Sangríát. Vagy ha annak sem bírod az ízét, egész egyszerűen nem iszol alkoholt.

Ha bele gondolok mondjuk első randi, szép étterem a csaj meg sört iszik, lehet tényleg kellemetlen. Otthon vagy kocsmában igyál inkább sört :D :)

2016. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem zavar en is utalom!
2016. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Manapság már ciki, ha valaki egy randin nem iszik alkoholt? Anyám borogass!
2016. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, mivel én sem szeretem. Sörös vagyok, legfőképp vodkás és rumos. De csak ritkán és módjával. Koktélok formájában, ugyanis értek a keveréshez.
2016. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!