Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon rusnya fejem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon rusnya fejem van, jobb ha feladom pártalálási reményeimet?

Figyelt kérdés
Max. hasonlóan rusnya barátnőm lehet, de ők nyilván nem tetszenek. Rondának születtem, de az ízlésem attól még nem az. Viszont nyilván én sem kellek a lányoknak, max. olyannak akinek már tök mindegy csak legyen valaki.
2016. jún. 4. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen vagy Tescos zacsi.
2016. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rusnya pacsi! Nyugi én is ebben a cipőben járok. Próbáld meg élvezni az életet, mást úgysem tehetsz nem igaz? :)

17/L

2016. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én férjem is ronda, mégis a második feleségét fogyasztja és elődöm sem volt ronda (talán én sem annyira).

Az már más kérdés, hogy ha újra kezdhetném, nem keseregnék rajta, hogy nincs valakim és családom, hanem örülnék neki és utazgatnék örök életemben, olvasnék, úsznék és mindent, ami érdekel. Ezt már nem tudom megtenni, helyette szolgaként funkcionálok.

Erre azt mondják, hogy nem törvényszerű és vannak jobb helyzetű feleségek. Ja.

2016. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!