Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul vagyok bekötve vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul vagyok bekötve vagy miért vonzanak az extrém kövér pasik vékony sportos nő létemre?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 57 kg Kézilabdázok sportolok. Valamiért ennek ellenére az extrém kövér nem macis pasik jönnek be. 100 kg feletti.

Akivel most is ismerkedek az is 130 kg nagy pocak stb. Valahogy olyan jó ilyen puha nagydarab férfihez odabújni. Ismerősök mind azt mondják nem vagyok normális hogy ilyen pasik jönnek be.


2016. jún. 5. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy rosszul bekötve. Nem vagyunk egyformák..:)
2016. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne engedd, hogy mások mondják meg, hogy normális vagy-e vagy sem és kivel vagy boldog!
2016. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez jó hír Molnár Krisztiánnak!
2016. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pont olyan vagyok mint te! Es nem érdekel, ki mit mond :)
2016. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. Na vele aztán nem!! Lusta buta értelmi fogyatékos stb.
2016. jún. 5. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
É 195-6 cm vagyok mellé 110 kg :) 22/F
2016. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Na erről beszéltem... Sok nő szereti a mackós férfiakat, de melyik szereti a nagy vékonyat? Egyik se.
2016. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

OKé, én értelek és tényleg kinek mi jön be, dee sosem tudtam megérteni hogy a szex igy hogy működik?

Nekem pl egy bizonyos méretig szexi az a bizonyos férfi pocak, de egy adott ponttól már undorodom tőle... de a szex miatt csak.

Pl, az ilyen nagyobb darab pasi hogy fekszik rád? Nem nyom össze? Mert az oké hogy jó hozzábújni, de a szex az hogy van? :D

Akár privátban is megirhatod, tényleg érdekel -és nem piszkálódásból!!

2016. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Emberileg lehetsz normális, de genetikailag valami tuti nem stimmel. Az ilyen "deviáns" ízlés ellentmond minden alapvető biológiai elvnek.
2016. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen, én a gondolattól is rosszul vagyok, de mindnekinek joga van az ízléséhez, elfogadni kell, nem megérteni. Ha nem kérdezik, én megtartom magamnak a véleményem.
2016. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!