Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, nok, mennyire szamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok, mennyire szamit nektek egy ferfi ferfi fb profilja (likeok szama, kepek szama, ismerosok szama)?

Figyelt kérdés

Egy tarskereso oldalon megismertem egy lanyt (19L), aki eleg szimpatikusnak tunt (tenyleg annak, es kolcsonos volt ez), megkerdezte az fb profilomat, amit termeszetesen megis adtam neki. Utana nehany mondat elejeig beszelgettunk, majd letiltott engem hirtelen, illetve a tarskeresooldalrol is egyarant... Ennek hattereben biztos vagyok benne h a profilom volt az oka. Tenyleg ennyire szamit szerintetek? Habar lanyok valaszait es velemenyeit kerem elsosorban, barki nyugodtan hozzaszolhat a temahoz.


21 F



2016. jún. 5. 22:40
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
nem vagyok egoista, de magamat jokiallasu normalis ferfinak tekintem, viszont az Fb profilos kepeimen csekely a likeok szama.
2016. jún. 5. 22:46
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
De jó fészbuk nélkül élni....
2016. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Hat engem ez nem igazan erdekelne..eddig se es ezutan se ezalapjan fogok part valasztani magamnak :)

20/L

2016. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezek pont nem számítanak, de ha már van neki megnézem miket oszt meg, miket like-ol. Nem túl biztató ha csak ócska poénok vannak kint.
2016. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mielott irnatok, tudom, en vagyok a hulye, hogy ilyen tarskereso applikaciokat hasznalok, es ilyen nosense hulyeseget kerdezek, de hat megis..
2016. jún. 5. 22:55
 6/32 anonim ***** válasza:
Valahol ismerkedni kell..nembaj az ha tarskereson :)
2016. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg emiatt tiltott le akkor hidd el hogy így jobban jártál :)
2016. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Osztom a #2es véleményet :)
2016. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Nekem semennyire. Nem vagyok aktív facebookon, és eddig egyik párom sem volt az.
2016. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Linó03 ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Nekem az kell, hogy a profilképén lehetőleg ő szerepeljen, ne egy dísztárcsa, a többi nem érdekel. De az sem baj, ha nincs fb-ja. Osztálytársaim viszont, amikor mutattam nekik a barátomat, nem ám a srácra reagáltak volna, első az volt, hogy "azta, mennyi lájk van rajta".
2016. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!