Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg srac vagyok esa parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srac vagyok esa parom is. Szobajott hogy elmegyunk partyzni egy hetero helyre ahol ismerosok is jonnenek akik nem tudjak rolunk (kettesben kizart hogy tancoljunk), de o azt allitja hogy bunkosag ha en tancolok mas lanyokkal is, foleg kettesben?

Figyelt kérdés

Tehat o ugy kepzeli el hogy csak egy korben egyutt masokkal, ha mar ketten tancolnek par percig lanyokkal akkor o megsertodne hogy en hatat forditok neki.Kihangsulyozom hogy fiu, es melegek vagyunk. Jogos lenne a serelme?

Azt mondja hogy mivel o a parom nem fordithatok neki hatat bulizas kozben egy percig sem mikozben massal tancolok foleg nem kettesben es lannyal sem ?..Buliban nem tancolni kell es jol erezni magam?Foleg ha melegsegem ellenere mas lanyokat is szeretek megporgetni?



2015. aug. 28. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetero párok is szoktak másokkal táncolni, sztem túl féltékeny.
2015. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl féltékeny. Nyitottabbnak kellene lennie, a társaságban való bulizás sehol nem azt jelenti, hogy hozzá vagyok nőve a páromhoz. Az gáz.
2015. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi infokat. Most tekintsunk el attol hogy melegek vagyunk. Ha heterok lennenk akkor sem szabadna soha massal mar kettesben tancolnom mas ismeroseimmel mikor partyzni megyunk ? Folyton azt hajtogatja hogy nem,mert egy parkapcsolatban nem tortenet az meg hogy hatat forditok neki mikozben massal tancolok... Ez komoly? Nem erti meg hogy nekem egy party a tancrol szol es nem tudom ebbe mi olyan magy sertes ha masokat is megtancoltatok neha mikor partyzni megyunk. A legtobb idot ugy is egyutt toltenenk.
2015. aug. 29. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy párkapcsolatban vagytok, két önálló ember vagytok. Éppen az mutatja meg a párkapcsolat erősségét, hogy nem tiltásra, hanem bizalomra épül. Ha szorosan kézen fogva buliztok végig egy estét, az tiszteletlenség a buli többi résztvevőjével szemben, tulajdonképpen lehetnétek ennyi erővel otthon is a négy fal között, hiszen kizárjátok a külvilágot. Nyilván vannak mindkét félnek ismerősei, akik nem akarnak mindent a másik féllel is megbeszélni, biztos van zene, amit jobban szeret egyikőtök, ital, amit inna, valami, amit megnézne, stb.

Ha ennyire bezár, azzal hosszú távon csak árt mindkettőtöknek. Meg kell tanulnia bízni benned és nyitottnak lenni mások felé.

Bulikban teljesen normális másokkal táncolni, barátok, rokonok párjait megtáncoltatni (most nem a lassúzásra gondolok), ez a szocializálódás része, ettől buli. A tánc nem azt jelenti, hogy az illetővel randizol, és hogy ez megcsalás lenne. Ha innen néznénk, én már több százszor is... Röhej. Főleg, ha hetero helyre mentek, semmi félnivalója.

2015. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod !!:) en is hasonloan velekedek ertol a temarol es neha gatolva erzem magam abban amilyen vagyok valojaban mikor mellettem van. Mert o meg mashogy gondolja. De folyton beszelgetunk es dolgozunk magunkon hogy megertsuk egymast ugyhogy remeljuk nem lesz gond.
2015. szept. 9. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
"Meleg srac vagyok esa parom is." -- Mondjuk, bocsi, de még jó. :D
2016. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!