Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti utasítottak már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti utasítottak már el azért fiút, mert nem elég izmos, csak átlagos alkatú?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 16:08
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*utasítottatok
2016. jún. 6. 16:08
 2/28 anonim ***** válasza:
az ilyen lány kiábrándító
2016. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem, be se jönnek a nagy izmok, előbb utasítanék el valakit azért, mert egy kigyúrt állat.
2016. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Pusztán emiatt még sosem.

A legtöbb exem egyébként is pocakos volt, inkább mackós testalkatú. Volt már izmos, sportos is, igen, vékony srácok viszont valahogy sosem jöttek még oda hozzám.

2016. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem, amúgy se jön be a túl izmos alkat. Mostani barátom mondjuk kicsit izmos, de nem kondi miatt, hanem a munkája miatt, de nincs kockahasa meg stb, szóval még épp jó... az előző partnereim mind vékonyak voltak, 0 zsírral és kevés izommal.
2016. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha el is utasítottam, nem azért mert nem voltak izmai.

Számomra nem vonzók a gorilla és Hulk típusú pasik.

A mostani párom sem izmos, sőt vékony testalkatú, nekem az ilyenek jönnek be. Na meg persze okos is, ami egyáltalán nem egy utolsó szempont.

2016. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem kigyúrt alkatra gondoltam az "izmos" jellemző kapcsán...csak az átlagnál valamivel izmosabb, sportos, formás alkatra. Hátrány ha nem ilyen vagyok?

(Félreértés ne essék, évek óta próbálok tenni ellene, csak nem akar összejönni.)

2016. jún. 6. 16:24
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem. Nem is jönnek be az izmos pasasok, vőlegényem is pocakos, mackós alkat.

Olyanért utasítottam már vissza, mert tapló volt vagy perverz.

2016. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem elég izmos, csak átlagos? Nem. Az átlagos testalkat még rendben van. Ami nekem nem jön be, a túlsúly, a soványság, az aránytalan testalkat.
2016. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!