Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag a minimum átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a minimum átlagos nőknél is sorban állnak a pasik, viszont irántam senki nem érdeklődik (ergo ezek szerint még ezt a szintet sem ütöm meg), akkor mitől lenne önbizalmam, hogy én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Ugyanis, ha ezek szerint ennyire taszító vagyok, hogy amúgy senkinek sem kellek, akkor tök felesleges, hiába ajánlgatják ezt az itteni férfiak.
2016. máj. 30. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha randa vagy akkor érthető, hogy nem kellesz senkinek.
2016. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Igen, örök kérdés, mitől jó nő egy jó nő?

Tegnap voltam egy irodában, volt két lány, egy nagyon szép, meg egy kevésbé.

1 óra velük való beszélgetés után, még ha ágyúval kényszerítettek volna, akkor se a szép lányt választottam volna.

Inkább legyen púpos, félszemű, sánta, de legyen normális.

2016. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez egy itteni, gyk-s szintű mondás, amivel az elkeseredett férfiak egy része áltatja magát.
2016. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

"itteni férfiak"

Ne belőlük indulj ki, mert az itteni férfiak nagy része nem normális. Lehet megsértődni, de ez az igazság. (mielőtt még hideget-meleget kapnék nem egy férfival leveleztem innen, sőt 1-2 hozzászólásukból is ez derül ki)


Nem állnak az átlagos lányoknál sorban. Ezt itt egy agyatlan kitalálta és a többi meg folytatja.


Jársz el szórakozni, ismerkedni? Mert ha nem, akkor nincs is esélyük azoknak a pasiknak megtalálni téged.


Még egyszer mondom ne ezekből a nőgyűlölő, életükben csak egy nő ért hozzájuk, az is az anyjuk volt kategóriájú "férfiakból" indulj ki.

2016. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Jaj hagyuk már :D azért ha valaki ótvar randa nem segít rajta az hogy jófej... Max ha szintén ótvar randa valaki akarja felszedni.
2016. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Online társkereső, ott ezerszer könnyebb nőként.
2016. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Láttam már többször is olyat, hogy előnytelen külsejű nő kezdeményezett és rövid időn belül lett valakije. Amúgy nem látok rá nagy esélyt, hogy valóban rosszul nézel ki.
2016. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha állítólag a kövér, zsíros hajú, alkoholista, munkakerülő, nőverő férfiaknak is van nőjük, engem pedig, aki sportos, ápolt, dolgozik és normálisan viselkedik a nőkkel, folyamatosan visszautasítanak, akkor ez azt jelenti, hogy én nem ütöm meg az ő szintjüket? Nekem honnan legyen önbizalmam, hogy kezdeményezzek?

Remélem érthető volt a válaszom.

2016. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha ez megnyugtat engem az átlagnál vonzóbb nőnek tartanak (női-férfi visszajelzések alapján), de úgy vettem észre, hogy valamiért mégis távolságtartásra kényszerítem a férfiakat. Egyszerűen nem mernek felém közeledni,

még akkor sem, ha látom, hogy nyilvánosan bámulnak (munkahelyen a kollégák), vagy látszik az illetőn, hogy majd belehal, hogy egy szót is beszéljen velem.

És jelenleg nem áll sorba egy férfi sem értem.

Nincsenek magas elvárásaim, most már ott tartok, hogy bárkivel elmennék randira, ha hívna. Interneten pedig még nem szeretnék ismerkedni.

2016. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a külsőd miatt kéne, hogy legyen önbizalmad.
2016. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!