Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan extrém hajlamú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan extrém hajlamú nők, akik kifejezetten olyan srácok iránt vonzódnak, akiktől a nők legalább 95%-a undorodik?

Figyelt kérdés
Férfiak között előfordulnak olyanok, akik nem igazán szép nőkkel állnak össze, nők között van ilyen?

2016. jún. 6. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Remélem mert ez nekem is reményt adna.
2016. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy mitől undorodnak a nők az adott férfiban. Ha a belső tulajdonságaitól, akkor az rosszabb helyzet. Én sem vonzódnék valószínűleg hozzá. Viszont, ha a külsejétől undorodnak, de belsőre jó, akkor számomra tökéletes is lehet. :)
2016. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Én például az olyan pasikhoz vonzodom,akikre a nőverem azt mondja,hogy szerinte meg hanyinger alakok es undorodik tőlük. Mindenkinek mas jön be

20/N

2016. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne reménykedjetek! :D
2016. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Galekun válasza:
89%
Itt vagyok 22/F És soha nem volt párom :) A traktorimádó, járműveket vezetni szeretö srácokért ahogy látom nem rajonganak a hölgyek :)
2016. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 2 ilyen volt. Az egyikuk valami hihetetlenul ronda volt, a masik meg szimplan nem kellett senkinek. :D De egyikuk sem jott ossze velem, pedig nekem nagyon bejottek.
2016. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Mitől undorodnánk?
2016. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Én I-M-Á-D-O-M a cuki, jóllakott óvodás arcú pasikat, és folyamatosan meg kapom a barátnőimtől, hogy milyen idióta ízlésem van :D Ha ez annak számít, akkor van :D

27L

2016. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező! Ne higgy az ide irogató nőknek! egy szavukat se lehet elhibbi,de amúgy az egész univerzum női nemének sem lehet hinni,nem öszinték,képmutató mind! Átlagos kinézetü pasasoknak se adnak esélyt!
2016. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hozzám még egy ilyen nő is kevés lenne, mert tőlem a 99% undorodik. Bár a remény hal meg utoljára.
2016. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!