Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon vannak fent extrém alacsony lányok?

Figyelt kérdés
Tehát nem olyanokra gondolok (158-163), akik még megtehetik, hogy egy tőlem valamivel magasabb pasit válasszanak és nyújtózkodva/pipiskedve meg tudják őket csókolni, hanem azokra az apró lányokra gondolok, akik számára már kvázi fizikai kellemetlenséget jelent (persze ilyen nincs, na de mégis...) egy tőlem láthatóan magasabb pasival való csókolózás ( <155 cm). Normális, őszinte és provokáció nélküli válaszokat várok! Hol tudnék ilyen lányokkal ismerkedni?

2016. jún. 7. 12:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ilyenek bárhol előfordulhatnak, utcán és társkeresőn egyaránt. Keress rá testmagasságra ahol lehet. Én kétszer randiztam 151-2 centis lánnyal, úgyhogy van ilyen...
2016. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek az alacsony lányok. :) Felkapnám, ha csókolózni szeretne. :D
2016. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

152 centi körül vagyok, a férjem 189 de ha már valakinek akkor neki jelent fizikai kellemetlenséget a csókolózás, mert neki kell jobban lehajolni.


Egyébként velem ott lehetett ismerkedni, ahol a többi lánnyal. Ez picit olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hol ismerkedhetsz barna hajú lányokkal.


Azért, mert tök alacsony vagyok, azért még semmit se csináltam másképp, meg nem jártam más helyekre, nem regisztráltam más helyekre, mint a többi lány. Az összes különbség azzal kapcsolatban, hogy én hogy élem/éltem az életemet az annyi, hogy székre kell állnom a felső polchoz, meg magas helyeken nem félek annyira, mert nekem mellkasig ér a korlát. :D

2016. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%

No, ezt a sztereotípiát be lehet fejezni, hogy a nagyon alacsony nőknél majd jónak kell lenned.


151cm vagyok, de NEM JELENT (és soha nem jelentett) SZÁMOMRA FIZIKAI KELLEMETLENSÉGET egy magas férfi (volt már 192cm magas párom is). Sőt, nekem azok a férfiak tetszenek jobban, akik legalább egy fejjel magasabbak, mint én. Eddigi tapasztalataim alapján az alacsony férfiak tele vannak frusztrációval, szóval ez meg eleve taszít.

2016. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy utolsó tényleg nagyon durva ha úgy nézed az olvasható ki a kérdésből, hogy olyan lányokat keres, akiknek a nagy pasik nem jók fizikailag, ezért aztán hátha nincs más választásuk, mint beérni vele. Nem az, hogy neki bejönnek a pici lányok vagy valami. Abban reménykedik, hogy hátha szar nekünk mással ahhoz, hogy ő is jó legyen.
2016. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, mit, kishaver?


Tudok ám még pár előnyt a magas pasik javára az alacsony pasikkal szemben.


A magas pasik tudnak segíteni, ha valamit le kell venni egy magas polcról, és a hozzám hasonló alacsony nők még pipiskedve sem érjük el, ráadásul szívesen segítenek is.


A magas pasikat mindig látja a fotocellás ajtó érzékelője, akkor is, ha rosszul van beállítva, és az alacsony nők magasságát már nem érzékeli, így ha egy magas pasival együtt megyek be egy olyan helyre, ami fotocellás ajtóval működik, akkor soha nem kell ugrálnom meg integetnem, hogy vegyen észre az érzékelő.


A te kérdésedből is süt a frusztráció azzal, hogy úgy gondolod, egy alacsony nőnek meg kell elégednie az alacsony férfiakkal.

2016. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
#4: No offense, de a válaszod stílusa alapján inkább te tűnsz mélységesen frusztráltnak. Egyébként másfél év után most lett vége a 4. kapcsolatomnak és a kérdésemmel nem akartam a mimóza lelkedbe gázolni, csupán tetszenek a nagyon alacsony lányok és szívesen elképzelnék egy ilyen lányt a jövőben (persze nyugodtabb vérmérséklettel, mint a tied). Egyébként az egy fej kb. 20 centinek felel meg, szóval a te meghatározásod alapján az én 170 centimmel állítólag éppen, hogy csak nem vagyok frusztrált/komplexusos/semmirekellő stb. alacsony ember, de nyugodtan korrigáld a válaszodat, ha szükségesnek látod!
2016. jún. 7. 13:14
 8/41 anonim ***** válasza:
41%

De az alacsony csávók viszont beférnek egy harckocsiba!

Ez azért királyság, nem? :D

2016. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
De úgy látom másnak is sikerült leszűrni a lényeget, amit csupán azért hangsúlyoztam ki, mert nem egy alacsony lány ismerősöm mondta már nekem, hogy néha "kényelmetlen" a túlságosan magas párjának a szemébe nézni és csókolózni bizonyos helyzetekben, de nyugodtan nézzetek hülyének és mondjatok el mindenféle szemét alaknak, mert ugye a tolerancia itt Magyarországon...
2016. jún. 7. 13:22
 10/41 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj kérdező, de te nem azt írtad, hogy bejönnek neked, hanem azt, hogy neked olyan kell, akik már - legalábbis szerinted - nem tehetik meg, hogy nálad magasabb pasikkal legyenek.
2016. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!