Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány ha egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány ha egy 30 éves kor körüli férfinak nincsen jogosítványa az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 23:22
 1/7 Linó03 ***** válasza:
60%
Mármint mekkora hátrány ismerkedésben, ha nincs jogsi? Nekem nem hátrány. Bár a mostani barátomnak van, kocsija nincs, tehát gyakorlatilag ugyanott tartunk. Engem nem zavar, és ismerkedéskor ez nem is szokott kiderülni.
2016. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg van jogsim meg kocsim is, de ismerkedésem nincs. Úgyhogy a legjobb ha mindhárom megvan. :D
2016. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Önmagában ennek semennyire.

Ha magas vagy, arányos, jóképű, akkor lényegében lehetsz bármiben gyenge, nem fog számítani. Ha alacsony vagy, aránytalan vagy átlagos, akkor viszont minden apró eltérésed az ideálistól külön ki van emelve, tehát ekkor egy töketlen senki vagy, aki még a jogsit sem tudta megszerezni.


A fentiek fényében válaszold meg a saját kérdésedet.

2016. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
exemnek nem volt, de attól még önálló volt,munkahely,diploma, nyelvtudás, de az itteni közlekedésben hátrány is lett volna
2016. jún. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy már ismerkedésből is lehet jogosítványt szerezni. Ez megint valami PUA szabadalom? :)
2016. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kimondottan előny. Feltéve persze, ha azért nincsen jogsid, mert saját sofőröd van, aki a nap bármely szakában bárhova elvisz az általad birtokolt legalább 5 luxusautó bármelyikével.


Na jó, azért túloztam egy kicsit. Inkább csak kényelmetlenségeket okozhat, de ezzel egy normális nő simán ki tud békülni.

2016. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És az hátrány ha valaki nem tud "ismerkedni"?
2016. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!