Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány az ismerkedésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány az ismerkedésben ha egy 30 éves férfi még sosem lakott együtt nővel?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Értelmes nőt ez nem befolyásolna, ha az ilyenekre buksz nem lesz gond.
2016. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Értelmes nőt is befolyásolna.


Lehet, hogy házias vagy ennek ellenére, de az örökké otthon lakó emberek (nem csak férfiak) 99%-a számára elég komoly sokk, hogy a ruha nem magától kerül a szekrénybe, hogy a porszívót és a felmosófát nem elég sátras ünnepeken megfogni, hogy vacsorakor senki nem szól, hogy kész a kaja, lehet menni enni...



Nekem ment szét kapcsolatom, mert én is ilyen voltam, jót tett utána 2 év egyedül élés, ha van rá bármi módod költözz el otthonról, rá fogsz jönni, hogy miért befolyásol valakit ez.

2016. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Most is egyedül élek. Valamit félre értettel. Nővel nem éltem még dr5attól még élhetek egyedül.....
2016. jún. 3. 07:38
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Látod kettes, pont ez a baj hogy erről azonnal arra asszociál mindenki hogy képtelen vagy mosni, vasalni stb. pedig egy értelmes ember előbb megpróbálna megismerni, nem ítélne el rögtön. A kérdés nem az volt hogy hátrány-e az ha képtelen vagy magadat ellátni, hanem hogy hátrány-e ha még nem laktál együtt nővel.
2016. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha onallo eletet elsz, van munkad akkor senkinek sem lesz ezzel gondja.
2016. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam arra, hogy ez hátrány, én is lassan 30 vagyok, de nő. Én szívesen összeköltöztem volna a múltban, de nem úgy alakult. Talán annyira hátrány, hogy ha vannak kifejezetten olyan dolgok, amiket szeretsz egyedül csinálni napiszinten és ragaszkodsz hozzájuk, nem biztos, hogy ugyanolyan nyugodtan meg tudod csinálni,ha ott van valaki! De ezért kell alkalmazkodni. Egyszer mindent el kell kezdeni :)
2016. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Nálam inkább előny lenne. Nem szívesen költöznék össze olyan lakásba a szerelmemmel, ahol korábban a kanapén már párszor az exével dugtak egy sort. Vagy az ágyon, padlón, stb, és a bútorokat az exével együtt vette, a falon a festék színét a volt nője választotta ki és a sarokban az a kis szép díszecske vagy zen-kert vagy akármi az a volt nőnek a nyoma. De ugye, ha mondjuk a páromnak saját lakása van, akkor ez nem igazán opció. Ha albérletben éltek együtt és elköltözhetünk, akkor nem zavarna, hogy volt ott már előttem más.

Alapvetően nem az zavar, ha volt korábban nő az életében, hanem ha ugyanott kell laknom, ahol az exével együtt lakott.


Egyébként párom 28 éves koráig az anyjával lakott, és velem együtt költözött el. Egyáltalán nem egy életképtelen kis anyuci pici fia, aki meglepődik azon, hogy a wc papír nem a fürdőszobában a csempéből születik meg, szóval nekem még ez a része sem lenne hátrány.

2016. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egy lepratanya albérletben él többi pasival, ahová, ha ellátogatok csak azt látom, hogy mire férne rá már nagyon nagyon a takarítás, akkor nem gáz. Vagy ha nem a szüleivel él. Ha a szüleivel él, akkor is akadnak egyes kivételek de na... Én egy ilyet láttam, az is katona volt és a munkahelyén meg a "körletében" megszokta, hogy rendet kell tartani maga körül, a körletükre a takarítónő se terjedt ki, ott a felmosás stb. minden maguktól ment. Az összes többi azt hitte, hogy a házimunka annyiból áll, hogy max. néha felporszívózik, elmos egy bögrét, vagy felhúzza az ágyneműt, mert neki hosszabb a karja, de amúgy minden mást az anyja csinált (vagy lánytestvére, ha volt) és neki, még ha nem is volt bunkó, vagy rosszindulatú, az volt a természetes, hogy a háztartásban csak úgy megtörténnek a dolgok, ő meg közben jól el van. Nem sok nő akar elkezdeni betanítós, könyörgős, veszekedős tréninget, hogy ne úgy érezze, hogy a nyakába vett egy gyereket, akit el kell látni, mert még életében nem látott olyat, hogy neki is rendesen ki kell venni a részét a dolgokból.
2016. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne hátrány.
2016. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annak hátrány, akinek már volt tartós együttélése. Volt több olyan párkapcsolatom, amiben a társamnak előttem csak "járogatós" kapcsolatai voltak, míg nekem volt hosszú távú együttélés, házasság.

Annak a félnek, aki már mindezeken végigment, nehéz ám tolerálni, hogy a párja még csak tanulgatja az együttéléshez szükséges kompetenciákat. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de sokszor feladja a leckét.

Teljesen más napi 24 órában együtt lenni valakivel, és más randizgatni. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valaki jól eljátszik mások gyerekével, de amikor úgy tartja kedve, visszaadja a szülőnek. Aztán amikor saját gyereke lesz, rájön, hogy nem lehet visszaadni, MINDEN apró-cseprő probléma ránk hárul.

Együtt élő kapcsolatban nonstop csiszolódni kell egymáshoz, kezelni kell a felmerülő problémákat, az eltérő életritmust és értékrendet. Aki már szerzett ebben rutint, annak baromi fárasztó ám, hogy a másik félnek még halvány fogalma sincs mindezekről, nincs benne gyakorlata. Olyan, mintha rutinos autóvezetőként kellene beülnöm a párom mellé, aki éppen vezetni tanul, és persze, lehet türelmesen és toleránsan viszonyulni hozzá, de azért sokat nyelek közben, mert sokszor lefullad a pirosnál, meg figyelmeztetni kell, hogy indexeljen.

Kezelhető a dolog, most is ilyen kapcsolatom van, de azért azzal mindenki legyen tisztában, hogy ez annak a félnek a részéről, aki már élt együtt mással és rutinos ebben, sok áldozattal jár, és sokat kell nyelni.

Csak azért vállaltam be ilyen kapcsolatot, mert a páromnak van millió olyan értéke, amiért nekem megéri, de tény, hogy ez egy súrlódási felület.

2016. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!