Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz srácok! Ti is szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srácok! Ti is szoktatok így érezni? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Mivel egyáltalán nem vagyok kapcsolatban nőkkel (kommunikáció szinten sem) ezért sokszor előfordul, hogy egy-egy szép csaj közelében (busz, kisbolt, fodrász stb.) kellemetlenül érzem magamat (vajon milyen a hajam, ne bambuljak el, legyen férfias/határozott kisugárzásom), de ilyenkor mindig bevillan az agyam és mintha magamban hallanám: "Hé haver, mit parázol, úgysincs semmi esélyed nála és őt sem érdekled, mert nem vagy hozzávaló!" és akkor hirtelen lenyugszom, közömbössé válok és ezután még talán el is tudnék tartalmasan beszélgetni vele úgymond "tét nélkül", ha megszólítana. Most én vagyok ennyire GYP-s vagy ez természetes reakció?

2016. jún. 8. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

20+ éves koromig voltam szűz, és addig én is így reagáltam kb. akármilyen pasi közelében. Szerintem ez a félelem. :D gondolom, túlmisztifikáltam a férfiakat, aztán rájöttem, hogy sem a szüzességem elvesztése, sem a pasikkal való kommunikáció nem nagy cucc. Az önbizalmam is megnőtt, szerintem ez nálad is probléma - nem érzed magaddal egyenrangúnak a nőket. :/


N

2016. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem az a probléma, hogy beszélgetés után nem tudom neten tartani a kapcsolatot. Egyszerűen képtelen vagyok a laptop felett görnyedni és azon filózni, hogy mit írjak neki.


Már lassan 22 éves vagyok és még mindig keresem akitől elveszthetem a szűzességem.

2016. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Amit az első írt, ott a pont. Kicsit túlarázod. Én is 22 éves koromig szűz voltam de igazából nem nagy cucc nem a szex körül forog a világ. Akkor egy pár hónapig úgy volt aztán ennyi. Hozzá tartozik a normális párkapcsolathoz de nem kell agyon izgulni, ha valami nem biztos, azt meg kell beszélni a másikkal :)


26F

2016. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!