Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog, hogy ilyet kezdtem érezni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és diákmunkázok jelenleg a fősuli mellett. Belehabarodtam teljesen a nőcibe (32), aki intézi nekem a melókat a szövetkezetben. Múltkor a megszokott üzemi munkámtól eltérő módon felhívott, hogy bajban vannak és segítsek pár pillanatra beállni szórólapozni az egyik téren pár órát.

Na jó mentem, segítettem és beálltam, közben elkísért a helyszínre és nagyon jól elbeszélgettünk és az ízlésünk-véleményünk is majdnem ugyanaz a dolgokról. Közben kitudakoltam, hogy több éve nincs is kapcsolata és az anyjával él szingliként. Fura egy ilyen korú nőtől...

Szinte minden alkalommal rá gondolok. Most nem tudom mit tehetnék. Ezek az érzelmek bolondot csinálnak belőlem.

Képes lenne egy ilyen korú nő engem komolyan venni szerintetek? Magam is tudom, hogy ez őrültség lenne, ha bepróbálkoznék nála (nem is kicsit).

Nem tudom, a hasonló korú nők milyennek találnák a helyzetet?

Egyszerűen határozottan el akarom hívni egy találkára először. Nem tudom ezt hogy fogadná.

Mit tanácsoltok és mi a véleményetek erről? A hasonló korú hölgyek válaszának is örülnék. :)



2013. dec. 3. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy bejön vagy nem. lehet elszórakoztatja magát veled szexuálisan.
2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tök korrekt a helyzet.

Ő szingli, te is. Lehet egy próbát megér. 32 évesen már tuti elég értelmes ahhoz, hogy ha netalántán visszautasítania, akkor is értelmesen kezelje. Plusz te is rendezni tudnád magadban a dolgokat.

2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok, és biztos aranyos volna a randira hívás, de én elutasítanám. Viszont annyit megér, hogy megkérdezd tőle, ki tudja neki mi a válasza.
2013. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!