Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a nők számára érdekes, esetleg vonzó legyek?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni, nem szoktam csajozni sem. Szeretnék ismerkedni, de nem feltétlenül párkapcsolás miatt, hanem akár csak barátkozás céljából. Az egyéjszakás kapcsolatok nem érdekelnek.


Egyetemre járok, szerintem komoly szakmát tanulok és érdekel is a témakör. A szabadidőmben szeretek tartalmasan kikapcsolódni. Nincs túl sok barátom, többnyire jóban vagyok az emberekkel, de igazán közel nem áll hozzám senki. A társaságokban, ahol előfordulok, kevés nő van és azok is többnyire foglaltak.

Általában minden iránt érdeklődöm, nem csak a szakmámról szeretek beszélni. Nem iszom, nem dohányzom. Nem igazán járok szórakozóhelyekre. Szeretem a tartalmas szórakozási lehetőségeket, beszélgetéseket.


Próbálok egy ideje ismerkedni, de sikertelenül. Interneten ráírtam több nőre, aki szimpatikusnak tűnt. Kevés választ kaptam és azok is inkább elutasítóak. Volt aki azt mondta rám, hogy egyáltalán nem jövök be. Azaz lényegében kifejezetten csúnyának tartott. Gimiben és általánosban is elég sokat bántottak ezért, ami rosszul esett és nagyon elvette az önbizalmamat az ismerkedés terén is.


Ha mégis úgy adódik, hogy valaki beszélgetne velem, ott általában próbálok korrektül kommunikálni, elmondom mi érdekel, érdeklődöm iránta. De ilyen ritkán van és ezek a beszélgetések is megszakadnak általában. Elmondom mivel foglalkozom, mi az ami iránt érdeklődöm, de nem igazán kérdeznek vissza. Én próbálom felvenni a beszélgetést, hogy az illető hölgy mivel foglalkozik, de ilyenkor olyan mintha csak úgy félvállról válaszolna.


Igyekszem adni magamra, sportolok is, amit csinálok az egyben a hobbim is. Nem tartom magamat igénytelennek, de nem is szeretek olyan zakós-szmokingos divatgúnár lenni.


Mi lehet a baj velem?

Volt aki azt mondta, hogy átlagosnak számítok. Máson meg azt éreztem, hogy átlagon alulinak vagy selejtnek tart.


Én nem akarok mindenkinek megfelelni és nem is a divatnők társaságát keresem. Inkább a szolidabb, rendesebb, visszahúzódónak tűnő lányokat szeretnék megismerni, akiknek van valami értékrendje, egy értékes személyisége. Én keresek rossz helyen, vagy tényleg reménytelen eset vagyok a külsőm miatt?

Vagy belsőleg is gond van velem?


2016. jún. 9. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, izgalmas hobbik, elfoglaltságok, amik érdeklődést keltenek az emberekben általában ha beszélni kezdesz róla (és persze a nőkben is).


Elmondok pár dolgot magamról:

1. Nyaranta vízimentőként dolgozok a Balatonnál, de volt olyan is már hogy kamionoztam (nem én vezettem, csak sofőrkísérő voltam). Ezek elképesztően sok érdekes történetet, kalandot szülnek, mert ezek mind kalandos, izgalmas nyári diákmunkák. Olyan diákmunkákat vállalj, amik érdekes sztorikat szülnek.

2. Hobbijaim: Sportlövészet, ami jelenleg úgy néz ki hogy eljárok lőtérre havonta kétszer. Horgászat, amit főleg az év melegebbik felében csinálok.

3. Sportolás, edzés. Kamaszként kosaraztam profi szinten, most pedig ingyenes egyetemi edzőterembe járok és testépítő étrendet követek alapvetően. Hidd el ezekről is lehet úgy beszélni jó sokat lányokkal, hogy ne izomőrültnek tűnj, akinek csak ez számít az életben.

4. Harapj rá az ő hobbijukra. Kérdezd meg a lány mit szeret és kezdj arról beszélni. Ehhez nem árt, ha olyan személyiséged van, hogy szeretsz kipróbálni sok mindent az életben. Egyszer egy lány mondta, hogy ő lovagolni jár. Nekem alapból gőzöm sem lett volna erről, de egyszer elmentem két teljes napig egy lovardába, ahol lovagoltam és picit dolgoztam is, ezért volt fogalmam a dolgokról és majdnem egy órát beszélgettünk. Kóstolj bele minél több dologba az életben legalább egy picit, hogy legyen egy emlék, amit feltudsz idézni a másiknak.

5. Utazás. Csóringer vagyok és a szüleim sem milliomosok, de megvannak azért az olcsó módszerek (főleg belföldi) utazásokra, amiket most nem írnék le hosszan, mert magában annyi lenne, mint ez az egész válasz.


Fontos még szerintem, hogy lássák minél jobban próbálsz a saját lábadon megállni. Egy dolog hogy esetleg fontos neked a család, de mindig hangsúlyozd, hogy fontos neked a függetlenség és hogy minél hamarabb önálló ember legyél. Részben anyagilag, de még fontosabb hogy az életed irányításában is. Ez lehet hogy neked evidens, de ezt nem árt hangsúlyozni.


Amúgy 22 éves egyetemista vagyok én is, aki pénzügy szakon tanul. Én is a szolid, átlagos, normális lányok iránt érdeklődöm, és nem a külsőre/belsőre pláza-divat-szoli cicák után. Ja és bulizni én sem nagyon járok. Évente kb egy kézen meg tudom számolni hányszor megyek bulizni.

2016. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Nem fogsz mindenkinek tetszeni, ezt ne is várd, ilyen ember nem létezik. Én sem tetszem mindenkinek.


2. Önismeret! Tudom, sokan nem szeretik, ha ezzel jövök, vagy bárki más, de ha tudod, ki vagy, akkor azt is tudod, milyen embert tudsz magad mellé társnak elképzelni, és milyet nem, és akkor már nem vaktában célozgatsz.

2016. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szimpatikusnak tűnsz.
2016. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm. Ha esetleg leírod még a privát belföldi utazásra milyen javaslataid vannak, azt megköszönném. Akár privátban is örülnék neki és nem baj, ha hosszú.


A hobbijaim számomra érdekesek és izgalmasak, de úgy tűnik mégsem tűnök izgalmasnak a nőknek. Igyekszem nyitott lenni továbbra is.


#2 Gondolkodtam és gondolkodom továbbra is azon amit mondtál. De épp ezaz, hogy direkt a szolidabb, csendesebb, olyan tipikus jókislánynak tűnő lányokra írtam rá és azok sem méltatnak válaszra. Vagy akkor most nem ilyen illene hozzám?


#3 Köszönöm :) Nem szeretnélek zaklatni, de ha szívesen beszélgetnél velem, írj rám nyugodtan :)

2016. jún. 9. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, csak legyél nyitott, mozdulj ki, mászkálj, majd úgyis akkor jön, amikor nem számítasz rá. Én nem ismerkedem, csak sokat vagyok úton a rossz családi hátterem miatt, így mindig bele akadok valakibe véletlenül, nem sűrűn de azok maradandóak, és életszagúak, nem úgy, mint az internet.N
2016. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy nem mindenki jön be mindenkinek.

A netes ismerkedés eredménye, meg százszor elkeserítőbb mint a személyes ismerkedésé.


Még egy bökkenő, azt hiszed hogy ha a szolíd, normális lányok között keresed az igazit könnyebb dolgod lesz.

Sajnos nem így van, mert szinte mindenki rájuk hajt, ezt már rég kimutatták. Sokszor a "nagymenő bunkó" pasiknak is a rendes lányok kellenem.

2016. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Ha alacsony és ocsmány vagy akkor nincs mit tenni.
2016. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom nekem is, csak én már végeztem az egyetemmel.

Én se jöttem rá, mit lehetne ezügyben csinálni, de talán az érdeklődésemet kéne kibővíteni olyan dolgokkal, amik a nők nagy részét is nagyon érdekel, meg órákig tud beszélgetni róla.


Internetes ismerkedésnél ugyanez a tapasztalat, bár ott volt, hogy tovább jutottam, csak akkor meg élőben nem volt az igazi, ha talira került sor.

Talán azt tudnám tanácsolni, hogy az érdeklődésednek megfelelő közösségi oldalakat keress, és ott próbálj barátkozni, ismerkedni. Nekem legalábbis sokan ezt mondták, csak még nem igazán találtam meg, sajna nagyon fiús érdeklődésem van.

2016. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!