Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az intelligens becsületes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligens becsületes szép lányoknak milyen férfi jön be?

Figyelt kérdés
28f vagyok hosszabb párkapcsolataim de egyik nő sem volt olyan akire igazán vágyok. Együtt dolgoztam 1 lánnyal pár éve. Ő szép arcú, szép alakú csinosan öltözködik,de egyszerűen visszafogottan,szorgalmas volt a munkájában 25éves volt és tervezte a jövőjét ház ,család...Igényes volt magára pl tudatosan étkezett ,megbízható, hűséges a 2. komoly kapcsolatában volt és aztmondta nem is voltak egyéb szexpartnerei ,egyéjszakásai előtte se. Nagyon sokat beszélgettünk,szimpatikusak voltunk egymásnak. Mondta,hogy a barátja elhanyagolja neki még a haverok nagyon fontosak. Be is próbálkoztam nála ezután többször is de nem jött össze a dolog. Próbáltam elhívni h találkozzunk menjünk el vacsorázni utána h menjünk el egy szép helyre sétálni.Aztmondta ha nem lenne a barátja simán eljött volna velem meg h szimpatikusnak tart,de próbálja menteni a kapcsolatukat.Ez a lány teljesen megváltoztatta az elképzelésemet az ideális nőről,szerelmes voltam belé. Már nem dolgozunk együtt eltelt fél de még mindig rá gondolok minden nap. Hasonló lányok általába ilyen tanultabbak tanító ovónők,bár ő csak bolti eladó volt. Én 1 raktáros vagyok 1 logisztikai érettségim van. Van esélyem ilyen nálam tanultabb kifinomultabb nőknél,vagy milyen tulajdonságokkal kellene rendelkezzem hogy legyen esélyem náluk(külsőleg arcra alkatilag jól nézek ki mások szerint).
2016. jún. 9. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem Szellő István jön be!
2016. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
párti for evribádi densz
2016. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a hozzájuk hasonló, intelligens emberek. Te nem, mert helyesen írni se tudsz.
2016. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Megértő, elfogadó őszinte és nekem fontos, hogy jóbarátok is legyünk a megbízhatóság szempontjából.
2016. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:

Jujjjj. Nagyon idealizálod te a nőket, ahogy látom.


26/F

Ideje leszállni a földre ;)

2016. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem idealizálom a nőket,mert volt több barátnőm is meg szoktam sokat beszélgetni nőkkel de pont ez az 1 fogott meg csak igazán.
2016. jún. 9. 15:41
 7/11 anonim válasza:
52%

Miêrt mész olyan vonat után ami nem vesz fel?


Az lehet csak kamu volt a lÁny részéről, hogyhA nem lenne barátja stb...

2016. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Jóképű, magas, izmos, gazdag.
2016. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nàlad az a baj hogy talàlkoztàl evvel a csajjal majd a kèpèt idealizàltad a fejedben ès most ez az ideàl utàn vadàszol. Nem tudom össze fog-e jönni. Lehet hogy ha összejónnètek ki is àbràndulnàl belöle.


Kèpezned kellene magad ès elörelèpned, akkor lenne esèlyed. Ritkàn jön össze egy okos, becsületes, intelligens, jól nevelt, diplomàs, szèp nö egy nàla alacsonyabb tàrsadalmi szîntü fèrfivel. Mivel a sajàt kategoriàjàban is vàllogathat. Max. ha szerelmes lesz belèd.


Nem magyar bill. irtam ezert vannak hibak

2016. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétel,hogy diplomás legyen ő se volt az csak rajta kívül még nem találkoztam ilyen kifinomult lánnyal.
2016. jún. 9. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!