Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a jóra neveltek engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a jóra neveltek engem, becsületes, tisztességes férfi lett belőlem, mégis zsákutcának érzem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Elcsépeltnek tűnhet, de én is egyre inkább úgy veszem észre, hogy nem kell a normális a nőknek. Vagy ha igen, mintha direkt elkerülnének. Az egyik barátom azt tanácsolta, hogy "romoljak el" kicsit, legyek picit lenézőbb velük, de ez egyszerűen nem megy nekem. Mit kellene csinálnom?

2014. nov. 1. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok csak csajba...:s
2014. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem a külsőddel van baj?
2014. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

attól hogy jóra neveltek, nem kell behúzni füled-farkad és homályként járni az emberek közt:)

legyél határozott, ha élet-erős férfiként viselkedsz( ehhez annak is kell lenni) akkor összejön...

2014. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Várj amíg találsz egy olyan nőt akinek ugy tetszel ahogy vagy. Soha senki kedvéért NE változtasd meg magad! Csak akkor lehetsz boldog egy nővel ha önmagaddal is meg vagy bekélve!
2014. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

a jóság zsákutca,gyengeség,önhiba


de kellennek a jók,belőlük épül a lépcsőnk.

ami csak fölfele vezet.

2014. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem túl csendes és visszafogott vagy és talán régimódi is.


Míg te vársz csendben egy lányra és elnézed őket, vagy peróbálsz udvarolni, addig jön egy rámenősebb hapsi aki odamegy és rögtön el is hívja randira minden előzetes közeledés nélkül.

2014. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

A normális lányoknak az ilyen emberek kellenek.

Ne akarj "rosszfiú" lenni, mert az csak a r*bancoknak tetszik.

2014. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát haver, nem tudlak megnyugtatni sajnos. A nőknek valamiért mindig a romlottabb férfiak kellenek, mert azok nem olyan unalmasak, nem kiszámíthatók. Igazságtalan ez az egész.
2014. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet semmit tenni, csak megköszönni a nőknek, hogy ennyire leszarják az értékes embereket. Én is ilyen voltam, de már szarok bele mindenbe, engem nem fognak kikészíteni, az biztos.
2014. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A jóságot manapság nem tudják értékelni az emberek,nem becsülik meg.Én nő vagyok,de rajtam is sokan keresztül tiportak.Épp ez történik most is.Na pont ezért ez volt az utolsó eset,hogy ennyire megnyíltam valakinek.
2014. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!