Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagon aluli vagy selejtes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon aluli vagy selejtes pasiként hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintem belsőre különbözök a többiektől. Igyekszem változtatni magamon, mindig fejlődni. Külsőre szerintem nagyon sok hibám van. Ez gondolom elég visszataszító lehet a nők számára. Abból gondolom ezt, hogy próbálkoztam netes ismerkedéssel és rengetegen nem is válaszoltak, aki meg mégis, attól volt hogy megkaptam, hogy egyszerűen nem tetszem.


Úgy gondolom, hogy van egy értékrendem, vannak elveim. Van egy szakmám, vannak érdeklődési területeim. Szívesen beszélek bármiről. De az internetes beszélgetéseim nagyon hamar ellaposodnak és úgy érzem nem vagyok elég érdekes.


Van akitől megkaptam, hogy nem jövök be külsőre.

Már komolyan selejtesnek érzem magam. A belsőm meg ezek után nem igazán érdekli az embereket. Mielőtt félreértenétek, nem a bombanőkkel szeretnék ismerkedni. Inkább olyan érdekel, akinek értékesebb személyisége van.


2016. jún. 9. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
keress nagyon sok pénzt
2016. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Most itt nyilván csak azt fogod megkapni, hogy legyél gazdag, legyen BMW-d, gyúrd ki magad és hasonló sablon szövegek, mert azt itt tomboló férfiak azt hiszik minden nő ennyire felszínes, csak sajnos ezekkel értelmes nőt nem fogsz találni, mert nekik nem jönnek be azok, akik csak villogni tudnak és a "menő" kocsijukkal akarnak hódítani..

Tehát ha értelmes barátnőt szeretnél, aki valóban szeret, azt a felsorolt dolgokkal nem fogod levenni a lábáról.

2016. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
úgy mint bárki más, csak nem lesz sikered.
2016. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Sose érezd magad selejtesnek. Amúgy meg pláne ne a netes társkeresés sikertelensége alapján ítéld meg magad. Az nem mérvadó, hiszen ott csak a jóképű pasiknak van sikerük, a többieknek nem is válaszolnak. Próbálj élőben ismerkedni, ahol van lehetőség arra, hogy megmutasd a belső tulajdonságaidat.
2016. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ittittitt ***** válasza:
sehogy ,ásd el magad ,nyakig,hogy azért az eső mossa a képedet ,hátha megszépülsz.
2016. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

A saját kategóriádban keresgélj.

Amúgy persze,pénzért bármikor kaphatsz pár felszínes ribit, de ne akard, az nem kapcsolat.

2016. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2 Ok, de nem mondtál semmit. Nem is akarok bmw-vel meg ilyen szrokkal értelmes nőt találni. De nem mondtad meg hogy próbálkozzak.


#6 Mi a saját kategóriám?

2016. jún. 9. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem ertem hogy a kerdezot miert kell hitegetni. A szerelem elsosorban a kulso dolgokon mulik, igenis fontos a kulso, hogy a pasi ne legyen igenytelen, mosakodjon, ne jarjon piszkos ruhaba, borotvalkozzon, apolt legyen a keze stb. Az a no aki azt mondja nem erdekli a kulso az hazudik.

Persze nagyon fontos a belso is, de eloszor a kulsejevel kell hogy megfogjon, meg a spontan viselkedesevel. Eleg kiabrandito egy olyan srac aki a kezet tordeli, makog raadasul csunya is. Ilyen fiuval senki nem fog jarni, hiaba lelkileg jo ember, ez van. A noknek ferfi kell, nem lelkizo baratnopotlek.

Azt tudom tanacsolni hogy adj magadra, ne legyel igenytelen, foglalkozz a kulsoddel is, legyel magabiztos, hatarozott es ne felj kezdemenyezni.

2016. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!