Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten beszélgetve minden oké,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten beszélgetve minden oké, de aztán ha meglátják a képeimet, elakad a beszélgetés. Teendők?

Figyelt kérdés

Tinderen beszélgetek a csajokkal, elvileg ott is látják a képeimet, tökre jókat beszélgetünk, páran már sziveket írnak, meg ők keresnek. Megbeszéljük, hogy menjünk át facebookra, ott jobb beszélni. Ott pedig, gondolom mert látják a profilomat, a képeimet, lekoptatnak, felszívódnak.


Rosszul esik. Pedig tinderen is vannak képek, bár igaz, nem olyanok, mint facebookon.


Pedig szeretek a való életben is csajokkal beszélni, emiatt cseten is jól elvagyok velük, de aztán senki se gondolja komolyabban a dolgot.


Most jöhet a kérdés, h milyen kép van a facen? Semmi extra, csak én vagyok rajta ugyanúgy, egy átlagos srác. Csak többet látnak ott, mint tinderen az a pár kép. Facen több van, más helyzetekben stb.


Valószinűleg a külsőm nem jön be nekik, az után, hogy többet látnak belőlem.


Azért is rosszul esik, mert volt akivel direkt facebook nélkül beszéltem le randit, és a randinak nem lett végül folytatása.


Nem vagyok szépfiú, nem vagyok ez a sportos, csajok szemeiben tényleg "óóó micsoda férfi" tipusú srác, de azért ez mégis nem esik jól.


Tanácsok? Vagy bármi hozzászólás, véleményetek van?:)



2016. jún. 10. 22:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Ismerős. Szokj hozzá. Sajnos nem számít más nekik, csak a jóképűség. Nem a pénz, nem a bőrszín, nem a humor, nem a rajulás... Csakis a jóképűség és a sárm.
2016. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Noren1989 ***** válasza:
52%

Csinálj kamuprofilt, ha csak beszélgetni akarsz ;)


26/F

2016. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Csak nem beszélgetni akarok ;)


Szerinted randira miért hívok lányokat?

2016. jún. 10. 23:23
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
És ha nem is a képeiddel van a bibi? A Face egyéb információkat is tartalmaz.
2016. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nincs semmi olyan. Azért figyelek oda, hogy milyen tartalom kerül ki.
2016. jún. 10. 23:29
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem azért még próbálkozz, és valaki majd elfogad úgy ahogy vagy. :)
2016. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Sztem itt lehet, hogy más a bibi.

Lehet akármilyen helyes szerintem a tag, de ha átmegyek a profiljára és meglátom hogy Az Élet Iskolájába járt, vagy a Rozsdás Rákollóban dolgozik, én tuti hogy felszívódom :D

Inkább hagyná üresen.

Szóval lehet valami ilyen apró hulyeseg ami irritalhatja a noket, akikkel beszelsz.


22/N

2016. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok, nem tudok már nagyon várni.


Dehogy van ilyen kiírva, semmi ilyen nincs kiírva, csak simán a sulik. Posztolgatni se szoktam, nem osztok meg idézeteket, sem viccesnek hitt képeket stb.


Egyértelmű az okok: Valljuk be, ha valakit felveszünk ismerősnek, főleg aki tetszik nekünk, elsőként a fényképeit szoktuk megnézni.

2016. jún. 10. 23:57
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
És ott van az is, hogy manapság igen válogatósak, mind a lányok, és a fiúk is.
2016. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

Tul sok informaciot kapnak meg rolad. Azok alapjan pedig ugy erzik hogy amit tudsz nekik mutatni az nem elegseges ahhoz hogy fenn tarsa az erdeklodest feled.


Az a teendo hogy nem neten ismerkedsz. Az FB -nek meg olaj.

2016. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!