Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted lehetetlen megtaláln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted lehetetlen megtalálni a társam? F22

Figyelt kérdés

Évek óta gondolkozom azon, hogy mi az oka annak, hogy 4 lányt akiért meghalni tudtam volna "elvesztettem". Próbáltam minden szempontból tökéletes lenni... figyeltem rá, apró ajándékokat készítettem, mindig meg tudtam nevettetni, jól éreztük magunkat a közös programokon... a lényeg az, hogy bármit megtettem amit kívánt, és az esetek többségében ki se kellett mondania mit szeretne, mert valahonnan éreztem. :)

Mindig kerültem a veszekedéseket, és ha jól emlékszem életembe egyszer veszekedtem egy lánnyal de az még régen, matekórán volt :D

Lehet az a hiba, hogy nincs jogsim? (a négy volt barátnőim közül kettő lányzó egy másik motoros fickóval lépett le..) Jah igen... nem vagyok az a vad fajta... nem bulizok... nem cigizek... nem iszok stb.

Akárhogy is nézem feltehetően velem volt a hiba, ha a volt barátnőimnek egy vadabb, egy olyan férfira volt szükségük aki "le se sz*rja őket". Minden esetre, igaz nem szép dolog, de nem egy könnyet ejtettem már a volt barátnők után.

Jelenleg dolgozok, egy olyan munkahelyen, ahol nap, mint nap életeket mentek, bár személyesen nem találkozok az illetőkkel. A munka miatt és az otthoni feladatok miatt, még kevesebb szabadidőm van így kb úgy zajlik az életem, hogy munka > otthon munka > alvás.

Sokat gondolkozok mit ronthattam el, vagy miben kellene más lennem.

Vagy csak itt vasmegyében ilyen nehéz találni valakit aki viszont tud szeretni?



2016. jún. 11. 03:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem rontottál el. Amit leírtál mind pozitívumnak számít. :) próbálj meg többször kimozdulni otthonról, keress valamilyen hobbit.
2016. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én éppen ilyen pasit keresnék. Most is épp egy problémásabbal randiztam, azt hiszem, h nem lesz több vele (sem). :( Pedig okos, értelmes arcra és alkatra is bejönne (jah, és nincs jogsija). Ha nem lenne vad, akkor simán járnék vele, de így még a 2. randi sem tuti....
2016. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Megfogadom a tanácsod, és megpróbálok kimozdulni otthonról. Esetleg valami tanács/tip, hogy merre érdemes?
2016. jún. 11. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Hát, én pont az ilyenek miatt nem tudnék "meghalni" egy nőért sem, egyszerűen mindig ott van a fejemben, hogy nők, ergo bármikor otthagyhatnak bármilyen indokkal, ezért is védem a szívemet. Nade a kérdésre válaszolva, nem hiszem hogy veled lenne a probléma. A legtöbb nő olyan, hogy az olyanokért álmodozik mint te, de az ilyen férfiakat unalmasnak tartják egy idő után és ott hagyják a legközelebbi tahó vézna nyomorékért. Ha sikerül hozzád illő nőt találni, akkor azt tudom javasolni, hogy ne hagy unalomig fajulni a dolgot, szép dolog a meglepetés ajándék, de nem kell minden héten meglepni mert akkor elvész a varázsa. Azt se hagyd, hogy csak te tegyél a kapcsolatért, mert könnyen kihasználhatnak, ha úgy érzed hogy csak te adsz hozzá, szólj a párodnak, beszéljétek meg, ha nem jön össze akkor meg vess véget, miattuk ne tedd tönkre magad, majd jön olyan, aki megbecsül ;) A jogsi szerintem nem kérdés, bolond aki emiatt nem akarna. Légy vagány, bevállalós, azt szeretik a nők, továbbá céltudatos, magabiztos. Sose hagyd hogy befolyásoljanak. Hidd el, ha ezeket a dolgokat betartod, akkor sokkal macsóbb és férfiasabb leszel mint a helyi gyúrós gyerek apuci luxuskocsijával. Igaz, kevés igazi nő van, de ha egyszer szerencséd van, akkor megtalálod és megfogod az Isten lábát ;) Hajrá (mellesleg én is úgy érzem, mintha Szegeden alig találnék hozzám illő nőt, de sajnos ilyen az élet)


22/F

2016. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végigolvastam amit írtál, de amikor először olvastam azt a szót, hogy élet...

Olyanom nincs, ha volt is magam vettem el. Egyetlen dolog ami maradt a fájdalom.


Matematikus, ágat követve keveset írók, és valamelyik nap ezt írtam a jegyzeteim közé:

"Gyilkos vagyok...

Nem tudtam boldog lenni, ezért megöltem az érzéseim.

Már majdnem végeztem, csak a fájdalom maradt."


Igaz, hogy pont van a végén, de amikor ez járt a fejemben, valamiért nem fejeztem be. Valami még hiányzik. A folytatáson gondolkozok nap mint nap.

2016. jún. 12. 01:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Például a haverjaiddal eljárhatnál bulizni. Vagy elkezdhetnél sportolni. :)
2016. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A sporton gondolkoztam már, de barátaim nincsenek... Teljesen elzárkóztam a világtól, amennyire csak lehetett. Csak az internet és a munkahely maradt. Lassan az internettől is megválok, mert egy álomvilág az egész.
2016. jún. 12. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a baj az álomvilággal? Barátok\kapcsolatok nélkül, elszigetelve kell egy világ ahol az ember boldog lehet és jól érezheti magát. Nálam ezek a regények. Nálad ez a munka. Ez így ok.

Az alapján amit írtál nem lehetetlen a társ megtalálása de a lánynak akivel majd összejössz önbizalmat\érzelmi biztonságot( és olyan érzelmet amely nem fájdalom) kell neked adnia, (erre nem sokan képesek.Talán ez a probléma) hogy folytatni tudd azt a bizonyos gondolatot pozitívan. Egyedül csak annyit tudsz tenni, hogy kinyitod azokat az ablakokat a világ felé amelyről már lehet hogy elfeledkeztél és beengeded rajt az embereket.

én Szhelyen nem tudok jó ismerkedős helyet.:\ Egyébként majd biztos találsz valakit aki megérdemel. :)

2016. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!