Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van az, hogy a Continent...

Miért van az, hogy a Continental gumiköpeny fontos információit (méret, max. Nyomás) néhány típusnál a fényvisszaverő csíkra helyezték el? Ezért a szövegeket rendes fénynél szinte lehetetlen elolvasni, de még megtalálni is nehéz.

Figyelt kérdés
Csak félhomályban látható. Maaargit! Nooormális???

#gumi #köpeny #reflexcsík
2015. máj. 25. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb találták ki, hogy a guminak azon a részén legyen a felirat, és később, hogy lehet rá fényvisszaverő csíkot tenni.
2015. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg csak később rakták be azt a sort ahol a festéket dobják rá
2015. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rossz a szemed :)
2015. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bőven lenne hely, hogy a fekete részen sokkal nagyobb betűkkel olvashatóak legyenek az információs feliratok. És a legtöbb gumin ez így is van (pl Schwalbe gumiknál nem a reflexcsíkon van)
2015. máj. 25. 19:06
 5/7 A kérdező kommentje:
De a betűméret nem lenne gond. Csak a tükröződés.
2015. máj. 25. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
És esténként leülsz a fotelbe és a gumidat olvasgatod 1-2 órán át? Mert egyébként elég csak egyszer megnézni, a vásárláskor. Nekem ez nem okozott gondot, remélem a saját sikertöténetem téged is motiválni fog.
2015. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem minden este jut eszembe. :)
2015. máj. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!