Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira csak az arc számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira csak az arc számít a nőknek, hogy egy magas, vállas, stílusos férfi is esélytelen ha előnytelen az arcberendezése?

Figyelt kérdés
Engem pl. nem zavar ha egy csinos, sportos, igényes csajnak nincs szép arca.
2016. jún. 11. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindig az arcot nézem először, és sokan így vannak vele.

De ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek ugyanolyan fejszerkezet tetszik, simán lehet, hogy valakinek bejön az, ami másnak nem.

2016. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, ha egy jó testű pasinak csúnya az arca. Szerencsére van sok szép arcú pasi is.
2016. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát azzal én sokat nem érek, hogy van sok szép arcú pasi...
2016. jún. 11. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Az te vagy. Nekem az arc a legfontosabb a külsőben, a többi utána jön csak.
2016. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha beletörődök a magànyba...
2016. jún. 11. 09:16
 6/8 anonim ***** válasza:

ez annyira relatív


normális arcnak számít, ha normálisak a fogaid, nem sunyi a szemed, meg nem vagy kancsal stb...

2016. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
stb????
2016. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutatnál egy képet, mit értesz előnytelen alatt?
2016. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!