Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan írják itt, hogy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják itt, hogy fontos a külső, meg minden. De hogy lehet az hogy valaki ilyen előnytelen külsővel is talál valakit?

Figyelt kérdés

Én hiába nem vagyok csúnya, még se találok egy férfit, aki mellettem maradna. Ez a nő meg ilyen testtel is talált valakit.

[link]


2016. máj. 5. 23:04
1 2
 1/16 CptTomato ***** válasza:
89%
Hat kezdetnek ne olvass ilyen szennylapokat....fontos a külső de ha ilyen oldalakon szerzed az infoidat a kulvilagrol az nem jo jel szamomra
2016. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez így működne, a világon a legutolsó embert kivéve mindenki boldog lehetne, hogy neki juthat pár, viszont ha egy számítógép állítaná párba az embereket a tökéletes algoritmussal, mindenki köpködne, hogy milyen alja pár "sorsolt" neki...
2016. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Én fiu létemre azt mondom a külső alap dolog, de nem úgy ahogy sokan gondolják, adni kell magadra, igényesnek lenni és egy jó stílust találni, magadból kell kihozni egy elég jót, bizonyos anyagi háttér sem árt, tehát érdemes tanultnak lenni, alapvető dolgok megvételére gondolok, hogy eltudjon menni az illető kozmetikushoz, szolárium, konditerem, tudjon foglalkozni magával, bulizni, legyen egy viszonylag jó fizetése, erre törekedni kell mindenkinek a saját szintjén ez a lényege, aztán ez csak a kiinduló pont, persze ittmost nem csajozásról volt szó mer lány a kérdező ugyh ennyi.
2016. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De amúgy is láttam már olyat a való életben hogy kövér nőknek is akad pasijuk. Persze azért ők sem ennyire kövérek.
2016. máj. 5. 23:11
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Ezek beteg férfiak, ún. feeder-ek, azaz etetők, akik addig zabáltatják a nőt, míg már mozdulni sem bír, mert azt élvezik, ha teljesen ki van szolgáltatva a másik.
2016. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Tudod nem a szépségbeli sorrendben kelnek el a lányok, hanem a bevállalósági sorrendben.

Ennek az az egyszerű oka van, hogy borzasztó sok a fapunci és ha egy lányon nem látszik azonnal az érdeklődés nyoma, azonnal koccolunk(ha nem tesszük, mi leszünk a "paraszt, taplók, akik nem értik a nem-et").

Ha mosolygós vagy, nyitott, érdeklődő, figyelemfelkeltő, akkor nyerő leszel, de ha csak pusztán passzívan szép akarsz lenni, azzal szart sem érsz majd.

2016. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Csoda, hogy az a nő még él. Azért én feltételezem, hogy a párjával "kisebb" korában ismerkedett meg, a férfi meg kitartott mellette a nehéz időkben is. De hogy ő akkora lett és erre a műtétre szüksége volt, a saját hülyesége és felelőtlensége.
2016. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
betegek. komoly pszichológiai hiányosságaik lehetnek.
2016. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is a bevállalóságon múlik minden.Ezt már megfigyeltem.Ha egy nő pusztán szép,nem elég.Figyelem felkelltőnek kell lenni,kaphatónak látszani.Ha valaki csinos,de rideg vagy egyszerűen lerí róla,hogy igazán nem is akar semmit sem a férfiaktól (nonverbális jelzések) akkor láthatatlan, vagy max egy szép emlék marad a villamos megállóból.
2016. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Jézusom milyen kommentek! :DDD


"Kedves" kérdező!

Te ( a társaiddal egyetemben) egy borzasztóan egyszerű és képmutató, felszínes ember lehetsz!

Nagyon sajnállak érte, hogy ennyiben merülsz ki. :(

Egyáltalán nem csodálom, hogy nincs barátod. Nekem sem kellene egy undok, beképzelt szutyok, aki többnek hiszi magát, mint ami.


Vannak barátaim, akik lehet hogy nem topmodellek, de van értékrendjük, ami nem merül ki a felszínes, küllem kapcsolatokban.

Azt hiszed, hogy ha neked jobb a genetikai állományod, akkor neked már "jár" a szerelem meg a párkapcsolat, meg a normális pasi? Nem gndolod, hogy ahhoz valami belső is kell? Vagy legalább valami, ami arra ösztönzi a pasikat, hogy ne csak egy numera legyél vagy skalp?


Itt azt írjátok többen, hogy a bevállalósak a kelendőbbek.

Én nem ezt tapasztalom. Én azt tapasztalom, hogy a könnyen k**rható lányokra unnak rá a leghamarabb és teszik őket lapátra mielőbb, mint azokat, akik azért hagynak egy kicsit a fantáziára is és nem teszik szét a lábukat 2 jó szó hallatán.

De hát persze kit miylen emberek vesznek körül :)


Linkelgethetsz itt kövér, megégett arcú, levágott lábú arcokat, mert úgy érzed ettől te jobban fogod magad érezni, mert hát te "szép" vagy meg csini, de mégis annyira magányosan fogsz meghalni és sz**r emberként, hogy majd évek múltán visszasírod hogy nem agyra gyúrtál rá...


Művelődj, okulj és akkor majd talán lesz párod. Mert tudod a férfit a külső ragadja meg, de csak idő kérdése, hogy mikor jön rá arra, hogy egy belülről rothadó ember vagy, akit emészt a méreg és az irigység.

2016. máj. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!