Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél mennyire számít az adatlap, személyes leírás?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem neten ismerkedni, társkeresőkön. Tettem fel képet, kitöltöttem minden fontos dolgot, de nem akartam sokat írni magamról. Szerintem mindent megadtam korrektül, de magamról csak 1-2 mondatot írtam.


Ráírtam pár szimpatikus nőre és tipikusan nem a "legszebbekre", hanem úgy inkább a visszafogottabbakra. Nem igazán kaptam választ, pedig elég nagy tételben is írtam később. Igyekeztem mindenkinek személyes üzenetet írni. Az üzenetben leírtam röviden mivel foglalkozom és mi érdekel és feltettem 1-2 személyes kérdést az ő adatlapja alapján.

Nem igazán kaptam választ.


Az lenne a kérdésem, hogy ennek az az oka, hogy ennyire nem jövök be arcra? Megkaptam már nőktől azt is, hogy helyes vagyok, de volt akiről konkrétan tudom, hogy annyira iszonyat rondának látott, hogy letiltott. Elég sok negatív dolgot kaptam az elmúlt évek során, régebb osztálytársaimtól is és nem nagyon van már önbizalmam. Ráadásul én is csúnyának látom magam. Igyekszem az ismerkedésnél ettől függetlenül normálisan kommunikálni.


-Az a baj velem, hogy tényleg ennyire előnytelen a külsőm?

-Vagy az a baj, hogy nem túl frappáns az önleírásom?

-Milyen típusú, stílusú lányokra kéne ráírjak, akik fogadhatják a közeledésem?


2016. jún. 11. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz megítélni Téged látatlanban.

Ezek szerint nőtársaimnak nem jön be az egyszerűség, őszinteség?

Vicceskedhetsz, meg lökheted a sódert az max. abban segít, hogy elinduljon valami.

Persze Neked meg pont arra van szükséged.

2016. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik anno nekem visszaírtak egytől egyig a képeimre mondtak igent. Aztán idővel már nem is írtam semmit, alig töltöttem ki valamit, csak felraktam néhány képet magamról, ami nagyjából jellemez és kész is volt.
2016. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd : Nekem sincs sok leírva rólam, úgy egy kötetlenebb formában körülírtam magam. Durván 3 mondat.


Viszont én nem értelek: miért azzal kezdesz, hogy mivel dologgal foglalkozol és rögtön kérdésekkel bombázod. Így nőként lehet én se nagyon beszélnék veled szívesen. Én valahogy úgy szoktam kezdeni, hogy mindig írok 1-2 sort arról, hogy a csaj milyen benyomást keltett nálam a képei alapján vagy a leírásból(már ha van, engem pl. nagyon zavar mikor semmit nem ír valaki magáról) és szívesen megismerném emiatt az xy dolog miatt. Ha erre rábólint már kérdezek én is..


Aztán én se vagyok egy 10/10 arc úgy nézd, de azért van sikerem. Nálam ott a probléma, hogy a legtöbb lány kőbuta, akik fenn vannak a társkeresőkön és ritka egy olyannal találkozni akivel tényleg lehet beszélgetni.


Nyilvánvalóan szarul csinálsz valamit, ha azért helyesnek is tartanak. Úgy nézd, hogy egy lány irdatlan sok üzenetet kap szóval esélyes, hogy amit előadsz azt már 10-en megtették előtted tegnap. Én azt mondom, hogy felejtsd el az ehhez hasonló sablonszövegeket. Most állandóan egyedi dologgal előállni lehetetlen, szóval amolyan keress valami irányvonalat ami passzol hozzád. Nálam az, amit említettem is, hogy írok róla egy személyes benyomást pár sorban, hogy milyen lehet , xy dolog miatt tetszik stb. Elég jól szokták fogadni.

Ha azzal kezdenék, hogy villamosmérnök hallgató vagyok sikítva menekülnének előlem :D


Amúgy nincs megszabva kire írj rá. Aki neked tetszik az mehet, nem tudhatod mi lesz belőle. Én is akadtam össze már modell csajjal, pedig közöm nincs ahhoz a világhoz :D. Azt azért hozzá tenném, hogy face to face se volt problémám ismerkedni ismeretlen emberekkel, persze nem az utcán leszólítós formában.


20/F

2016. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
online ismerkedés egy kalap foscsi, a csajok kiraknak pár képet, egy mondatot nem írnak magukról, és várják, h meghódítsák őket a pasik, legalábbis, aki nem szórakozni van ott.
2016. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!