Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Régebben a csajok és pasikon voltam fent de ott csak tőlem sokkal idősebb fiúk írtak ezért töröltem. A tinderre érdemes felregisztrálni? Ezen kívül én csak a happn nevű alkalmazásról hallottam arról kinek van tapasztalata? De ha írtok még más ismerkedős oldalakat/alkalmazást azt megköszönném. 20/L

2016. jún. 11. 19:05
 1/5 ittittitt ***** válasza:
ez :-p
2016. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Érdekes, itt egyik nő sem akar ismerkedni. Tinderen meg a többin meg fent vannak, de egy normális hangvételű beszélgetésre sem hajlandók :)
2016. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek tök mindegy melyik társkeresőre regisztrál föl, úgy is elhalmozzák őket levelekkel.
2016. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszlányok.hu


Ja, csaj vagy. Akkor bármi. Ha lemész a közértbe ott is fel akar majd valaki szedni. Azok meg hála nagy vezérünknek vasárnap is ismét nyitva vannak, így holnap is rádtalálhat már a nagy Ő.

2016. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van rengeteg, de szerintem mindegyik ugyanolyan. Sok pasi (mondjuk neked ez nem gond) kevés lány. De azt is vedd figyelembe, hogy elég sok perverz, vagy reménytelen nőgyűlölő idióta is használja ezeket.
2016. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!