Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Boldogtalan vagyok. Mi tévö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok. Mi tévö lehetnék?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt senkim.

Soha nem kelettem senkinek. Barátaim sincsenek.

Nagyon rosz egyedül.

22/f


2016. jún. 13. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az ami érdekel?
2016. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor először szerezzél barátokat. Rájuk mindig lehet számítani :)
2016. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátokat szerezni, járj el társasági eseményekre, keress egy sportot pl, ami érdekel vagy egy hobbit, annaka fórumán ismerkedj emberekkel, az eseményein. Ha pedig már vannak jó ismerőseid, kezdj el törődni a lelkeddel míg rá nem sikerül ébreszteni magad, hogy az ember képes boldog lenni párkapcsolat nélkül is, mert az élet nem csak abból áll és számtalan lenyűgöző dolog történhet még veled, számtalan okod lehetne, hogy boldog légy. Csak szakadj el a virtuális világból, az ilyen helyekről, ahol azt sulykolják az emberbe, hogy csak párkapcsolatban lehet boldog élete. tanulj, dolgozz, légy sikeres az élet más területein.
2016. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen jó lenne barátokat találnod először. De sajnos az nem könnyű. Én pl. a haverokat tesómon keresztül ismertem meg. A legjobb barátomat meg buliban ismertem meg. De ehhez nagy szerencse kell, egy olyan barátot találni, akivel évek múlva is hetente tudsz találkozni. Nekem van ilyen barátom hála égnek. A pár találás már sokkal nehezebb, nekem sincs párom, mégis boldog vagyok.

A barátokkal menj el kirándulni, sportolni, focizni, biciklizni ! Menj el egy sport klubba, mást én sem tudok tanácsolni.

2016. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátokat szerezni ebben a világban? Haha viccesek vagytok. Nekem sincsenek barátaim és keresek meg próbálkozok az emberek még is leszarnak. "A barátokból sosem elég" meg stb hülye szövegekkel jön mindenki meg hogy mennyire akarnak beszélgetni csak mikor ott vagy tojnak rád. Egy szót nem lehet kihúzni belőlül olyan kukák. Még hogy mindig ott vannan a barátok. Több 10 éven keresztül volt egy legjobb barátnőm aztán szevasz talált magának másokat és le lettem szarva. Ne hogy azt higyjétek hogy olyan könnyű barátokat találni. Főleg olyat akit érdekelsz és nem szar le.
2016. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!